archirama.pl

Architektura. Bryła Lake House nad Zegrzem projektu Open Architekci. Luksusowa inwestycja z basenem i prywatną przystanią pod Warszawą. Znamy ceny apartmantów!

Architektura. Bryła Lake House projektu Open Architekci powstanie nad Zalewem Zegrzyńskim kilkadziesiąt km od Warszawy. Mieszkańcy nie będą musieli martwić się o stanie w ulicznych korkach. Prywatna przystań zapewni im transport drogą wodną przez Kanał Żerański do samego centrum stolicy. Co sądzicie o takim pomyśle?

Architektura. Bryła Lake House nad Zegrzem projektu Open Architekci. Luksusowa inwestycja z basenem i prywatną przystanią pod Warszawą. Znamy ceny apartmantów!

Architektura. Bryła Lake House projektu Open Architekci powstanie nad Zalewem Zegrzyńskim kilkadziesiąt km od Warszawy. Mieszkańcy nie będą musieli martwić się o stanie w ulicznych korkach. Prywatna przystań zapewni im transport drogą wodną przez Kanał Żerański do samego centrum stolicy. Co sądzicie o takim pomyśle?

Fot: materiały prasowe

Architektura. Bryła apartamentowca Lake House. Lake House Zegrze to najnowszy projekt architektoniczny, jaki powstanie przy ulicy Płk. Kazimierza Drewnowskiego nad Jeziorem Zegrzyńskim. Inwestorem jest Spółka Eko Park. Lake House nad Zegrzem wyposażony będzie w prywatny odkryty basen i przystań. Ponadto każdy z 58 apartamentów, znajdujących się w kompleksie zostanie wyposażony we własny taras z widokiem na jezioro i miejsce parkingowe. Budowa apartamentowca Lake House Zegrze ma ruszyć pod koniec roku. Oddanie do użytku planowane jest natomiast na II kwartał 2015 roku. Średnia cena wyniesie 8350 zł brutto za mkw.

Architektura Lake House nad Zegrzem: połączenie funkcji mieszkalnej i rekreacyjnej

Bryła apartamentowca Lake House to pierwszy projekt Eko-Park Lifestyle & Leisure. Lake House pod Warszawą połączy w sobie funkcję mieszkalną i rekreacyjną, a co za tym idzie będzie doskonałą inwestycją na wakacje i dłuższe weekendy.

Atuty inwestycji nad Jeziorem Zegrzyńskim

Apartamentowiec Lake House Zegrze będzie składał się z dwóch budynków. Projekt architektoniczny zakłada powstanie 58 apartamentów w wysokim standardzie, o powierzchni od 40 do 149 mkw i wysokości 2,8 m. Ponadto przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji recepcję, podziemny garaż, a także restaurację. Właściciele będą mogli także korzystać z bezpośredniego dostępu do jeziora i prywatnej przystani do cumowania łodzi, kajaków czy jachtów. Właściciele apartamentów nie będą więc musieli martwić się o szybki dojazd do Warszawy i stanie w korkach. Kolejną atrakcją budynku będzie odkryty basen, dostępny jedynie dla mieszkańców bryły Lake House Zegrze.

Architektura mieszkań Lake House Zegrze

Wśród jednopoziomowych mieszkań powstaną jednopokojowe(40 i 42 mkw), dwupokojowe (42-68 mkw) oraz trzypokojowe (62-78 mkw) apartmanty. Do każdego mieszkania przynależy taras o powierzchni od 9,8 do 38 mkw. Cześć mieszkań w budynku będzie posiadać loggię. Znajdą się także apartamenty z antresolą: jednopokojowe od 57 do 86 mkw oraz trzypokojowe od 133 do 149 mkw. Widok na Jezioro Zegrzyńskie i przystań rozpościerał się będzie z każdego apartamentu. Dodatkowo 12 mieszkań będzie posiadało ogródki lub tarasy widokowe na dachu, o powierzchni od 35 do 105 mkw. Lake House Zegrze to obiekt w całości ogrodzony i strzeżony.

Lake House nad Zegrzem: Luksusowa bryła apartamentowca pod Warszawą

Lake House nad Zegrzem może okazać się doskonałym rozwiązaniem dla fanów sportów wodnych, tj. żeglarstwa, motorówek, windsurfingu, kajaków, wakeboardingu czy snowkitingu zimą. Wokół jeziora znajduje się dwanaście szlaków rowerowych o łącznej długości ponad 350 km. W okolicy mieści się także kilka ośrodków rekreacyjno-sportowych.

METRYKA PROJEKTU
Apartamentowiec Lake House Zegrze
Projekt: Open Architekci
Deweloper: Eko Park
Lokalizacja: ulica Płk. Kazimierza Drewnowskiego, Zegrze
Liczba mieszkań w inwestycji: 2 budynki, 58 apartamentów
Liczba pokoi w mieszkaniach: od 1 do 3
Poziom garażu: -1
Średnia cena: 8350 zł. brutto / m2.


 

Autor: Magdalena Kleszcz
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 22.08.2013 15:38

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!