archirama.pl

Architektura-murator zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura

Architektura-murator zaprasza na koleje spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura. Tematem najbliższego spotkania będą Nowe technologie w architekturze

Architektura-murator zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura

Stacja Młoda Architektura. Tematem najbliższego spotkania będą Nowe technologie w architekturze. Na spotkanie zaprasza Architektura-murator

Fot: materiały prasowe

Architektura-murator zaprasza na koleje spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura. Wakacyjne spotkania z młodymi polskimi architektami organizowane przez miesięcznik "Architektura-murator" odbywają się co dwa tygodniedo końca września tego roku w klubokawiarni Warszawa Powiśle.

Stacja Młoda Architektura organizowane przez Architekturę-murator

Wśród gości zapraszanych przez miesięcznik Architektura-murator znajdują się przedstawiciele najmłodszego pokolenia polskich architektów, a także czynni projektanci, nauczyciele akademiccy, urzędnicy publiczni i społecznicy. Najbliższa Stacja Młoda Architektura organizowana przez miesięcznik Architektura-murator zatytułowana jest Nowe technologie w architekturze. Gośćmi spotkania będą Katarzyna Waloryszak współwłaścicielka pracowni MAKAAgroup oraz Michał Piasecki ze studia Bridge.

Stacja Młoda Architektura gośćmi będą Katarzyna Waloryszak i Michał Piasecki

Katarzyna Waloryszak współwłaścicielka pracowni MAKAAgroup studiowała architekturę i urbanistykę w Łodzi, a następnie w Lille. Praktykę zawodową zdobywała pracując zarówno w łódzkich, warszawskich jak i paryskich pracowniach architektonicznych. Projektuje domy jednorodzinne, budynki biurowe, hotelarskie, mieszkaniowe oraz komercyjne. Razem z mężem, Marcinem Waloryszakiem, prowadzi biuro MAKAAgroup, które współpracowało m.in. przy projekcie wieżowca Złota 44 autorstwa Daniela Libeskinda.

Michał Piasecki z kolei prowadzi działalność konsultingową w dziedzinie komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania. Tworzy niestandardowe oprogramowanie, skrypty i modele parametryczne, które umożliwiają generowanie, zarządzanie i optymalizację złożonych form. Współpracuje między innymi z Joris Laarman Lab, NEX Architecture, WWAA i Super Super. Jest też współzałożycielem Bridge, interdyscyplinarnego studia zajmującego się masową personalizacją i augmented reality. Michał studiował na Wydziale Architektury PW, Iaac w Barcelonie oraz Msc Adaptive Architecture and Computation na Bartlett w Londynie. Prowadził kursy oraz warsztaty z computational design między innymi na wydziałach architektury w Warszawie i Wrocławiu, na Bartlett oraz na wydziale industrial design Lund University.

Stacja Młoda Architektura - kiedy najbliższe spotkanie

Najbliższe spotkanie z cyklu Stacja Młoda Architektura Architektura-murator organizowane przez Architekturę-murator odbędzie się 10 lipca 2013 o godzinie 19 w klubokawiarni Warszawa Powiśle przy ulicy Kruczkowskiego 3B.

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 8.07.2013 13:40

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!