Architektura
ARCHITEKTURA

Architektura przyszłości w Polsce. Konkurs Dom polski 2021

  • Komentarze

Jak będzie wyglądał polski dom w 20121 roku?

Konkurs na esej - dom polski 2021

Fot: Weber Leca®

Redakcja miesięcznika „Murator” zaprasza do udziału w konkursie na esej pod hasłem Dom polski 2021

Współczesna architektura – architektura przyszłości

Jaki będzie polski dom za kilka lat? Redakcja miesięcznika „Murator” zaprasza do przedstawienia wizji przyszłości polskiego budownictwa mieszkaniowego. Konkurs otwarty jest dla projektantów, architektów i studentów architektury, dziennikarzy i wszystkich zainteresowanych tematyką architektoniczną.

Nadsyłane na konkurs niepublikowane dotąd eseje powinny interesująco i komunikatywnie przedstawiać temat zasygnalizowany w tytule oraz zawierać informacje, tezy lub idee, które mogą być cenne dla osób budujących domy lub zajmujących się budownictwem.
Esej nie powinien liczyć więcej niż 5000 znaków, czyli ok. 2,5 strony standardowego  maszynopisu.
Główna nagroda w konkursie na esej to 1000 zł, publikacja na łamach miesięcznika „Murator” a także roczna prenumerata wybranego miesięcznika, „Murator”, „Architektura-murator” lub „Dobre Wnętrze”.
Jury konkursu przyzna ponadto dwa wyróżnienia: 500 zł, publikacja w miesięczniku „Murator i półroczna prenumerata wybranego miesięcznika: „Murator”, „Architektura-murator” lub „Dobre Wnętrze”

Termin nadsyłania prac upływa 15 października 2014, zaś wyniki konkursu będą ogłoszone 14 listopada 2014 na stronie www.murator.pl oraz w numerze „Muratora” 12/2014.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin konkursu i szczegółowe informacje >>

przeczytaj rowniez
Zdjęcia: Weber Leca®
Data publikacji: 13.08.2014 16:26
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.