archirama.pl

Nowa inwestycja w Warszawie - osiedle Shiraz Trio

Na ulicy Josepha Conrada 3 w Warszawie powstaje bryła nowego budynku mieszkalnego – bloku Shiraz Trio. Osiedle Shiraz wyróżnia się spośród innych przede wszystkim nastawieniem na to, by być przyjaznym środowisku naturalnemu. Marzysz o nowym mieszkaniu? Zobacz jakie apartamenty są dostępne na warszawskich Bielanach!

Bryła bloku Shiraz Trio

Bryła bloku Shiraz Trio, zwraca uwagę jasna kolorystyka i dużo zieleni

Fot: Shiraz

Komfort i bezpieczeństwo

Osiedle Shiraz Trio zostało stworzone z myślą o wygodzie jego mieszkańców. Ciekawym pomysłem jest wybudowanie w jednym z budynków osiedla przestronnego salonu dla wszystkich mieszkańców. W ten sposób może się ona stać zarówno miejscem spotkań dzieci i dorosłych, jak i funkcjonalnym pomieszczeniem do organizacji zabaw z większą liczbą gości. Podobnie jak większość nowych bloków w Warszawie budynek będzie miał wiele balkonów i tarasów, a dla właścicieli mieszkań na parterze dostępne będą przydomowe ogródki. Wysokie okna zapewnią dobre doświetlenie każdej części budynku, a windy – sprawną komunikację z halą garażową. Aby zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców osiedle Shiraz Trio zostanie ogrodzone oraz wprowadzony zostanie całodobowy monitoring i ochrona. Na terenie osiedla, przy wejściu do hali garażowej będą rozmieszczone  kamery. Wszystkie lokale będą wyposażone w drzwi antywłamaniowe, a na terenie budynku będzie można się poruszać tylko przy użyciu specjalnych chipów.

Lokalizacja i komunikacja  

Bielany to, według dewelopera, wspaniała lokalizacja dla nowopowstającego budynku. Bliskość metra i przystanków komunikacji miejskiej powoduje, że jest to lokalizacja z doskonałymi połączeniami, prowadzącymi wprost do centrum. Poza tym do dyspozycji mieszkańców pozostaje miejska infrastruktura. Niedaleko od budynku znajduje się galeria handlowa oraz duże hipermarkety. W odległości zaledwie kilku minut spaceru znajduje się również kino. Dzieci i młodzież mogą korzystać zarówno z placu zabaw na terenie osiedla, jak i dwóch hal sportowych, które znajdują się nieopodal. Bliskość m.in. Lasu Bielańskiego sprzyja rowerowym wycieczkom i rodzinnym piknikom.

Bądź eko

Osiedle Shiraz Trio wyróżnia się na tle innych inwestycji dbałością o środowisko naturalne. Jak podkreśla deweloper pozwoli to zmniejszyć koszty utrzymania osiedla. Do rozwiązań o charakterze ekologicznym należy chociażby pomysł, by część oświetlenia znajdującego się na terenie budynku została zasilana solarnie. Podlewanie ogródków i terenów zielonych na osiedlu będzie z kolei dokonywane za pomocą wody deszczowej, na którą znajdzie się tam specjalny zbiornik. Architekci zaprojektowali również ścieżkę rowerową bezpośrednio przy budynku, którą można dojechać m.in. do centrum. Zatroszczyli się o specjalne pomieszczenia, gdzie cykliści będą mogli pozostawić bezpiecznie swoje pojazdy.

Budynek osiedla Shiraz Trio będzie miał siedem kondygnacji. W ofercie są mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 34 mkw. do 99 mkw. w cenie od 6,5 tys. złotych za mkw. Planowany termin zakończenia inwestycji to 1 grudnia 2015 roku.

 

Dodatkowe informacje:

deweloper: grupa inwestycyjna Shiraz

metraż: od 34,50 do 99 mkw

projekt architektoniczny: MKC Architekci

liczba mieszkań: 216 w 3 budynkach

cena: od 252 018 zł do 716 373 zł (6 551 do 7 070 zł/ mkw)

liczba kondygnacji: 7


data rozpoczęcia: 2014-06-01
data zakończenia:2015-12-01
dodatkowe informacje: garaż, winda, ogródek, ochrona, teren zamknięty, tarasy


Agnieszka Ochenkowska

Autor: Agnieszka Ochenkowska
Zdjęcia: Shiraz
Data publikacji: 18.08.2014 15:11

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!