Architektura
ARCHITEKTURA
CENTRA POBYTOWE NA EURO 2012. SZWECJA NA UKRAINIE

Centra pobytowe NA EURO 2012. Gdzie zamieszkała reprezentacja Szwecji na Euro 2012?

  • Komentarze

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Szwedzi, tak jak Francuzi i Ukraińcy, są jedynymi spośród 16 reprezentacji na Euro 2012, którzy wybrali na swoje centrum pobytowe Ukrainę. Szwedzi zamieszkają kilkadziesiąt kilometrów od Kijowa. Francuzi trenują w ośrodku Szachtara Donieck, a Ukraina w Kijowie.

O centrum pobytowym reprezentacji Szwecji widomo niewiele. Wiadomo, że piłkarze Szwecji wybrali ciszę i spokój. Dlatego zamieszkali z daleka o miejskiego zgiełku Kijowa. Reprezentacja Szwecji wynajęła pokoje w hotelu Platinum w Kozyniu, położonym kilkadziesiąt kilometrów od stolicy Ukrainy Kijowa.

Właśnie tam będą odpoczywać po trudach meczy Euro 2012. Na treningi szwedzcy piłkarze będą jeździć do Kijowa. Do meczy będą przygotowywać się w ośrodku Koncza Zaspa w Kijowie. Tymczasem gospodarze Euro 2012 Ukraina na swoje centrum pobytowe wybrała Ośrodek Treningowy Dynama Kijów. Reprezentacja Ukrainy do swoich meczów również będzie przygotowywać się w Kijowie na boiskach Ośrodka Treningowego Dynama Kijów.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 11.06.2012 15:52
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.