Architektura
ARCHITEKTURA

Chciałbyś studiować architekturę? Zobacz, jak dostać się na studia architektoniczne: wymagania, terminy, egzaminy na wszystkie uczelnie architektoniczne w Polsce

  • Komentarze

Rekrutacja na studia architektoniczne

Rekrutacja na studia architektoniczne

Organizacja egzaminów na studia architektoniczne – przedstawiamy przydatne informacje w pigułce. Tym razem przedstawiamy rekrutację na architekturę na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im.Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy

Dziś informacje dla kandydatów, którzy chcieliby studiować na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im.
Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy


Jak dostać się na studia architektoniczne w Bydgoszczy?


Studia na kierunku Architektura i Urbanistyka prowadzone są tu w trybie stacjonarnym. Przewidziano 90 miejsc. Rejestracja internatowa rozpocznie się 2.06.

O przyjęciu kandydata na Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy decyduje suma punktów uzyskanych na egzaminie dojrzałości z przedmiotów podstawowych, oraz jednego z przedmiotów dodatkowych do wyboru: matematyka, fizyka i astronomia, historia lub historia sztuki. Kandydat, który nie zdawał żadnego z przedmiotów dodatkowych może ubiegać się o przyjęcie na studia I stopnia  otrzymując 0 pkt. z tych przedmiotów.
Kolejnym krokiem jest egzamin z rysunku. Składa się on z dwóch etapów. Pierwszy to rysunek z natury, drugi zaś to rysunek z wyobraźni o charakterze architektonicznym.

Szczegółowy terminarz zostanie podany w terminie późniejszym na stronie: rekrutacja.utp.edu.pl

przeczytaj rowniez
Data publikacji: 13.05.2014 12:06
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.