„Newsletter archiramy. Co tydzień najświeższe i najciekawsze
wiadomości ze świata architektury i dizajnu w Twojej
skrzynce mailowej”.

Architektura
ARCHITEKTURA
Lublin 3d w Google Earth

DAWNY LUBLIN 3D W GOOGLE EARTH

  • Komentarze

Makieta 3D dawnego Lublina w Google Earth

Makieta 3D dawnego Lublina w Google Earth

Fot: Google Earth

Makietę dawnego Lublina w 3D można oglądać w Google Earth. Mapę 3D starego Lublina stworzył Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN.

Jak pisze Dziennik Wschodni wirtualna makieta 3D zabytkowego Lublina w Google Earth to kolejny udany projekt internetowy Ośrodeka Brama Grodzka Teatr NN. Makieta 3D to element szerszego projektu "Lublin 2.0 – Interaktywna rekonstrukcja dziejów miasta".

>>Zielona Góra wygra Google Earth?

Projekt makiety 3D Lublina w Google Earth stanowi element obchodów 700 lecia Lublina. Mapa wykonana w technologii Google Earth nie jest pierwszą, stworzoną przez ośrodek. Dwa lata temu przygotowano pierwszą wirtualną makietę fragmentu Lublina z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Więcej na stronach dzinnikwschodni.pl

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Google Earth
Data publikacji: 12.09.2012 14:41
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.