archirama.pl

DAWNY LUBLIN 3D W GOOGLE EARTH

Makietę dawnego Lublina w 3D można oglądać w Google Earth. Mapę 3D starego Lublina stworzył Ośrodek Brama Grodzka Teatr NN.

Makieta 3D dawnego Lublina w Google Earth

Makieta 3D dawnego Lublina w Google Earth

Fot: Google Earth

Jak pisze Dziennik Wschodni wirtualna makieta 3D zabytkowego Lublina w Google Earth to kolejny udany projekt internetowy Ośrodeka Brama Grodzka Teatr NN. Makieta 3D to element szerszego projektu "Lublin 2.0 – Interaktywna rekonstrukcja dziejów miasta".

>>Zielona Góra wygra Google Earth?

Projekt makiety 3D Lublina w Google Earth stanowi element obchodów 700 lecia Lublina. Mapa wykonana w technologii Google Earth nie jest pierwszą, stworzoną przez ośrodek. Dwa lata temu przygotowano pierwszą wirtualną makietę fragmentu Lublina z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Więcej na stronach dzinnikwschodni.pl

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Google Earth
Data publikacji: 12.09.2012 14:41

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!