archirama.pl

DNI ARCHITEKTURY W GDYNI. WEEKEND ARCHITEKTURY GDYNIA 24 – 26 SIERPNIA

Spotkania z architekturą i architektami w Gdyni w ostatni weekend sierpnia. Do Gdyni na weekend architektury zjadą architekci i pasjonaci architektury. Podczas gdyńskiego weekendu architektury będzie można oglądać projekty, pokazy filmów i odwiedzić szlak modernizmu.

Weekend Architektury Gdynia

Weekend Architektury Gdynia to druga edycja spotkań z architekturą i architektami w Gdynii

Fot: materiały prasowe

Gdyński Szlak Modernizmu

Tegoroczne spotkania z architekturą to już druga edycja Weekendu Architektury w Gdyni. Impreza rozpocznie się 24.08 sierpnia w piątek. Przez trzy dni architekci z najlepszych polskich pracowni będą opowiadać o architekturze, wnętrzach, designie i urbanistyce. Opowiedzą o interesujących projektach, przybliżą najnowsze trendy nowoczesnej architektury polskiej i światowej. Ciekawostką tegorocznego Weekendu architektury będzie spacer Gdyńskim Szlakiem Modernizmu.

>>Szczegóły programu II Weekendu Architektury w Gdyni znajdziesz TUTAJ

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 24.08.2012 11:08

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!