archirama.pl

Dom w stylu nowoczesnym. Projekt pracowni Kilkoro Architekci

Dom z wycinanką to ostatni projekt pracowni Kilkoro Architekci. Stary bliźniak zmienił się w obłożoną płytami HPL fornirowanymi drewnem, kubiczną bryłę w nowoczesnym stylu.

Dom z wycinanką

Ostatni projekt pracowni Kilkoro Architekci

Fot: Kilkoro Architekci

Projekt jest już na zaawansowanym etapie realizacji. Zostanie oddany na początku 2012 roku.

Wycinanka w nowoczesnym stylu

Dom ma ponad 177 metrów. Na najniższej kondygnacji znajduje się garaż na dwa samochody wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Wyżej znajduje się połączona kuchnia z jadalnią oraz salon. Na I piętrze zostały zaprojektowane sypialnia z garderobą i pracownia.

Mimo nowoczesnego stylu, swoją nazwę projekt zawdzięcza wyciętymi w elewacji otworach, nawiązujących do secesji.

Autor: mjc
Zdjęcia: Kilkoro Architekci
Data publikacji: 10.12.2012 13:26

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!