archirama.pl

Domki na plaży od HS99

Boulevard Ustronie Morskie do kolejny projekt w portfolio popularnej ostatnio pracowni HS99 prowadzonej przez Dariusza Hermana, Wojciecha Subalskiego i Piotra Śmierzewskiego. Architekci dla firmy Zdrojowa Invest zaprojektowali kompleks budynków położonych na skarpie tuż nad brzegiem Bałtyku. Architektura domów w całości podporządkowana jest pięknemu widokowi na morze Bałtyckie. Zobacz wizualizacje projektu

Domki na plaży od HS99
Fot: Materiały prasowe Zdrojowa Invest

Architektura Boulevard Ustronie Morskie położonego nad Morzem Bałtyckim to kolejny projekt w portfolio pracowni HS99. Inwestycja już się buduje i zostanie otwarta wiosną 2014 roku. Kompleks budynków w Ustroniu Morskim, który realizuje deweloper Zdrojowa Invest stoi na nadbałtyckiej skarpie długości 300 metrów. Wszystkie budynki są zwrócone frontem do morza. Właściciele będą więc mieli z okien i tarasów na dachu piękny widok na Bałtyk. W sumie w domach znajdzie się 48 apartamentów, których frontowe ściany będą w całości przeszklone. Właściciele apartamentów na najwyższym piętrze będą mieli na dachu kilkudziesięciometrowe tarasy, dostępne także w opcji z zewnętrznym jacuzzi. Na dole znajdzie się 20 lokali usługowo-handlowych.

Co sądzicie o tym projekcie?

Autor: Filip Pabjas
Zdjęcia: Materiały prasowe Zdrojowa Invest
Data publikacji: 24.12.2012 13:59

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!