Architektura
ARCHITEKTURA
ROSYJSCY KIBICE NA EURO 2012

Euro 2012. REPREZENTACJA ROSJI na Euro w Bristolu. 131 tys. za dzień w hotelu

  • Komentarze

Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji

Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji

Fot: Materiały prasowe Hotelu Bristol w Warszawie
  • Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji
  • Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji
  • Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji
  • Tym korytarzem będą spacerować gwiazdy reprezentacji Rosji

Reprezentacja Rosji na Euro 2012 zamieszka w warszawskim hotelu Bristol. Piłkarze z Rosji za każdy dzień pobytu w Bristolu zapłacą 131 tys. złotych. Zobacz wnętrza Bristolu, w którym zamieszka drużyna Rosji. A gdzie zamieszkają rosyjscy kibice na Euro? 

Reprezentacja Rosji wybrała na czas EURO 2012 luksusowe wnętrza w Hotelu Bristol w Warszawie. Za ekskluzywny hotel, prawie na samej starówce, Rosjanie zapłacą 131 tys. zł za dzień pobytu. Do dyspozycji drużyny zostało oddane całe piętro w wyremontowanej części hotelu Bristol.

>>Lotnisko we Wrocławiu. Nalot rosyjskich kibiców na Euro 2012

Zawodnicy rosyjskiej reprezentacji będą mieli do dyspozycji w Bristolu pokoje wyposażone w łóżka z wysokimi materacami, zapewniającymi lepszy komfort snu. Oczywiscie telewizję z rosyjskimi kanałami, trzy linie telefoniczne, bezprzewodowy internet i komfortową łazienkę w każdym z pokoi. Drużyna Andrieja Arszawina będzie także korzystać z podgrzewanego basenu, łaźni parowej, sauny lub pokoju masażu.

Rosyjscy kibice na Euro 2012

Można się spodziewać, że wielu rosyjskich kibiców na Euro wybierze nie mniej luksusowe hotele. Rosjanie, którzy tłumnie przyjeżdżają do nas na Euro 2012 rezerwuje noclegi z najwyższej półki. Wielu kibiców z Rosji przyleci do Polski prywatnymi samolotami. Wielu z nich zarezerwowało miejsca na lotniskach we Wrocławiu i Modlinie.

Bogaci rosyjscy kibice rezerwują usługi VIP na najwyższym poziomie. Na lotnisku zapowiedziało lądowanie 250 czarterowych samolotów z Rosji. A Roman Abramowicz, chyba najbogatszy rosyjski kibic, wykupił na Stadionie Narodowym całą lożę prezydencką.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Materiały prasowe Hotelu Bristol w Warszawie
Data publikacji: 1.06.2012 13:12
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.