archirama.pl

Euro 2012. REPREZENTACJA ROSJI na Euro w Bristolu. 131 tys. za dzień w hotelu

Reprezentacja Rosji na Euro 2012 zamieszka w warszawskim hotelu Bristol. Piłkarze z Rosji za każdy dzień pobytu w Bristolu zapłacą 131 tys. złotych. Zobacz wnętrza Bristolu, w którym zamieszka drużyna Rosji. A gdzie zamieszkają rosyjscy kibice na Euro? 

Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji

Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji

Fot: Materiały prasowe Hotelu Bristol w Warszawie

Reprezentacja Rosji wybrała na czas EURO 2012 luksusowe wnętrza w Hotelu Bristol w Warszawie. Za ekskluzywny hotel, prawie na samej starówce, Rosjanie zapłacą 131 tys. zł za dzień pobytu. Do dyspozycji drużyny zostało oddane całe piętro w wyremontowanej części hotelu Bristol.

>>Lotnisko we Wrocławiu. Nalot rosyjskich kibiców na Euro 2012

Zawodnicy rosyjskiej reprezentacji będą mieli do dyspozycji w Bristolu pokoje wyposażone w łóżka z wysokimi materacami, zapewniającymi lepszy komfort snu. Oczywiscie telewizję z rosyjskimi kanałami, trzy linie telefoniczne, bezprzewodowy internet i komfortową łazienkę w każdym z pokoi. Drużyna Andrieja Arszawina będzie także korzystać z podgrzewanego basenu, łaźni parowej, sauny lub pokoju masażu.

Rosyjscy kibice na Euro 2012

Można się spodziewać, że wielu rosyjskich kibiców na Euro wybierze nie mniej luksusowe hotele. Rosjanie, którzy tłumnie przyjeżdżają do nas na Euro 2012 rezerwuje noclegi z najwyższej półki. Wielu kibiców z Rosji przyleci do Polski prywatnymi samolotami. Wielu z nich zarezerwowało miejsca na lotniskach we Wrocławiu i Modlinie.

Bogaci rosyjscy kibice rezerwują usługi VIP na najwyższym poziomie. Na lotnisku zapowiedziało lądowanie 250 czarterowych samolotów z Rosji. A Roman Abramowicz, chyba najbogatszy rosyjski kibic, wykupił na Stadionie Narodowym całą lożę prezydencką.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Materiały prasowe Hotelu Bristol w Warszawie
Data publikacji: 1.06.2012 13:12

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!