archirama.pl

Future4Build już po raz trzeci

Future4Build już po raz trzeci zaprasza na spotkanie. Tematyką przewodnią tegorocznego wydarzenia będzie zrównoważony rozwój miast w perspektywie dyrektyw UE na lata 2014-2020. 

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Future4Build to kompleksowa platforma biznesowa, a także miejsce spotkań, dzięki któremu uczestnicy będą mogli wymieniać doświadczenia i informacje na temat rozwoju ekologicznego, ekonomicznego i społecznego. Podczas tegorocznej edycji, która odbędzie się  6 i 7 listopada 2013 roku poruszana będzie przede wszystkim kwestia sposobów wspierania zrównoważonego rozwoju miast w perspektywie dyrektyw UE na lata 2014-2020. W czasie dwóch dni konferencji Future4Biuld doświadczeniami wymienią się inwestorzy, deweloperzy, architekci, projektanci, najemcy oraz producenci ekologicznych rozwiązań dla sektora budowlanego.

Organizatorzy Future4Build skoncentrowali się na czterech głównych aspektach: środowisku, ekonomii, społeczeństwie i dziedzictwie. Dzięki tak szerokiemu kontekstowi w kompleksowy sposób będzie można zaprezentować ideę zrównoważonego rozwoju. W ciągu 2 dni konferencji Future4Build będzie można wziąć udział w panelach dyskusyjnych, prezentacjach, debatach i specjalistycznych warsztatach z udziałem polskich i zagranicznych ekspertów. Wśród zaproszonych gości znajda się m.in. architekt i planista Guy Perry oraz Marek Krawczyński odpowiedzialny za rozbudowę Opery w Sydney.

Na tegorocznym Future4Build zostaną poruszone m.in. zagadnienia:

W jaki sposób budować zrównoważone miasta?Jak planować zdrowe środowisko miejskie?
Dlaczego najemcy poszukują zielonych biurowców?
Czego jeszcze nie wiemy o pasywnym budownictwie?
Czy ekologia się opłaca?

Future4Build wydarzenie typu CONFEX, czyli połączenie konferencji i wystawy. Uczestnikom tegorocznej zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze ekologiczne technologie oraz rozwiązania dla sektora inwestycji infrastrukturalnych. Wystawa będzie otwarta dla wszystkich chętnych, także osób poszukujących informacji o budowie domu czy zainteresowanych ekologicznymi zagadnieniami. W ramach targów po raz kolejny wręczona zostanie także nagroda Innovative Product Award.

Więcej informacji na: www.future4build.com

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 11.09.2013 18:40

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!