Architektura
ARCHITEKTURA
Architektura na Euro 2012. Hotele

Gdzie mieszkają piłkarze na Euro 2012? Portugalia w Opalenicy, Dania w Kołobrzegu

  • Komentarze

Ronaldo zamieszka w Hotelu Remes w Opalenicy

W Hotelu Remes w Opalenicy podczas Euro 2012 zatrzyma się Christiano Ronaldo i drużyna Portugalii

Fot: materiały prasowe

Piłkarze Portugalii wybrali na swoje centrum pobytowe w Oplaniecy. Reprezentacja Danii zamieszkała w Kołobrzegu. Zobacz hotele, w których mieszkają piłkarze Portugalii i Danii. 

Piłkarze z Danii zamieszkali w Kołobrzegu

Reprezentacja Danii na swoje centrum pobytowe wybrała hotel Marine w Kołobrzegu.Pięciogwiazdkowy hotel, w którym mieszka na Euro 2012 reprezentacja Danii to jeden z kilku nowych hoteli, które powstały w ostatnim czasie w Kołobrzegu. Duńscy piłkarze wybrali hotel, który oferuje nie tylko luksusowe warunki do mieszkania, ale również ze swoich pokoi oferuje niezapomniane widoki. Całkowicie przeszklona elewacja hotelowego budynku i okna od podłogi do sufitu sprawiają, że apartamenty w hotelu Marine są jasne i dają niezapomniany widok na morze.

Duńczycy oprócz komfortowych apartamentów mają do swojej dyspozycji centrum SPA & Wellness, jacuzzi, łaźnię turecką, salę fitness oraz basen pływacki i rekreacyjny a także kręgielnię. Reprezentacja Danii zajęła łącznie 51 apartamentów na ostatnich dwóch piętrach. Piłkarze Danii będą przygotowywać się do meczów Euro 2012 trenując na Stadionie Miejskim w Kołobrzegu. Stadion przeszedł gruntowny remont. Oprócz boiska, Duńczycy mają do swojej dyspozycji pełne zaplecze stadionowe

Piłkarze z Portugalii zamieszkali w Opalenicy

Dla Ronaldo i reprezentacji Portugalii zarezerwowano cały hotel Remes w Opalenicy. Dla piłkarzy przygotowano 58 apartamentów. To luksusowe wnętrza hotelu stylizowanego na rustykalną gospodę. Jednak hotel Remes posiada wszystko czego drużyna Portugalii potrzebuje na czas Euro. Urządzony ze smakiem hotel posiada pełne zaplecze trenerskie włącznie z boiskiem, na którym Ronaldo i piłkarze Portugalii będą mogli przygotowywać się do kolejnych meczów Euro 2012.

>>Gdzie mieszkają reprezentacje na Euro 2012? Czesi we Wrocławiu, grecy pod Warszawą, Niemcy w Gdańsku

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 12.06.2012 16:20
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.