archirama.pl

Gdzie mieszkają piłkarze na Euro 2012? Portugalia w Opalenicy, Dania w Kołobrzegu

Piłkarze Portugalii wybrali na swoje centrum pobytowe w Oplaniecy. Reprezentacja Danii zamieszkała w Kołobrzegu. Zobacz hotele, w których mieszkają piłkarze Portugalii i Danii. 

Ronaldo zamieszka w Hotelu Remes w Opalenicy

W Hotelu Remes w Opalenicy podczas Euro 2012 zatrzyma się Christiano Ronaldo i drużyna Portugalii

Fot: materiały prasowe

Piłkarze z Danii zamieszkali w Kołobrzegu

Reprezentacja Danii na swoje centrum pobytowe wybrała hotel Marine w Kołobrzegu.Pięciogwiazdkowy hotel, w którym mieszka na Euro 2012 reprezentacja Danii to jeden z kilku nowych hoteli, które powstały w ostatnim czasie w Kołobrzegu. Duńscy piłkarze wybrali hotel, który oferuje nie tylko luksusowe warunki do mieszkania, ale również ze swoich pokoi oferuje niezapomniane widoki. Całkowicie przeszklona elewacja hotelowego budynku i okna od podłogi do sufitu sprawiają, że apartamenty w hotelu Marine są jasne i dają niezapomniany widok na morze.

Duńczycy oprócz komfortowych apartamentów mają do swojej dyspozycji centrum SPA & Wellness, jacuzzi, łaźnię turecką, salę fitness oraz basen pływacki i rekreacyjny a także kręgielnię. Reprezentacja Danii zajęła łącznie 51 apartamentów na ostatnich dwóch piętrach. Piłkarze Danii będą przygotowywać się do meczów Euro 2012 trenując na Stadionie Miejskim w Kołobrzegu. Stadion przeszedł gruntowny remont. Oprócz boiska, Duńczycy mają do swojej dyspozycji pełne zaplecze stadionowe

Piłkarze z Portugalii zamieszkali w Opalenicy

Dla Ronaldo i reprezentacji Portugalii zarezerwowano cały hotel Remes w Opalenicy. Dla piłkarzy przygotowano 58 apartamentów. To luksusowe wnętrza hotelu stylizowanego na rustykalną gospodę. Jednak hotel Remes posiada wszystko czego drużyna Portugalii potrzebuje na czas Euro. Urządzony ze smakiem hotel posiada pełne zaplecze trenerskie włącznie z boiskiem, na którym Ronaldo i piłkarze Portugalii będą mogli przygotowywać się do kolejnych meczów Euro 2012.

>>Gdzie mieszkają reprezentacje na Euro 2012? Czesi we Wrocławiu, grecy pod Warszawą, Niemcy w Gdańsku

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 12.06.2012 16:20

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!