Architektura
ARCHITEKTURA
Gdzie mieszkają reprezentacje na Euro 2012

GDZIE MIESZKAJĄ REPREZENTACJE NA EURO? Hiszpanie zamieszkali w Gniewnie

  • Komentarze

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Reprezentacja Hiszpanii na Euro 2012 zamieszka w Gniewnie kolo Gdańska. Drużyna Hiszpanii na Euro już przyjechała do Gniewna i rozlokowała się hotelu. Zobacz hotel, w którym na Euro 2012 zamieszkają piłkarze reprezentacji Hiszpanii.

Piłkarze Hiszpanii na swoje centrum pobytowe wybrali hotel oddalony od zgiełku centrum Gdańska. Ich reprezentacja zaprezentowała pobyt w Hotelu Mistral Sport w Gniewinie. Gniewno, gdzie zamieszkali Hiszpanie, to mała miejscowość, licząca około 7 tys. mieszkańców. Ale to małe Gniweno będzie gościć największe gwiazdy europejskiego futbolu. Sam Hotel Mistral położony jest 70 km od PGE Areny, gdzie będą odbywać się zarówno mecze turniejowe mistrzostw, jak i treningi Hiszpanów.

Wysoki poziom przygotowania hotelu, nie tylko pod względem standardu i wyposażenia apartamentów, ale także pod względem bardzo dobrego przygotowania hotelu pod kątem zaplecza sportowego skusił reprezentację Hiszpanii. Hotel w Gniewnie ma do dyspozycji gabinety SPA, basen, sauny (suchą, infrared, łaźnię parową), hammam, grotę lodową, jacuzzi, słoneczną łąkę, solarium, siłownię, salę fitness oraz cardio.

Z takim zapleczem drużyna Hiszpanii na pewno zachwyci podczas swoich meczy na EURO 2012. Drużyna Hiszpanii już jest w Polsce. Na lotnisku w Gdańsku obrońców tytułu Mistrza Europy witali kibice i władze regionu.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 6.06.2012 11:30
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.