archirama.pl

Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

Bazy noclegowe europejskich drużyn na EURO 2012. Zobacz hotele i centra pobytowe, w których zamieszkają Hiszpanie, Anglicy, Holendrzy, Niemcy i Rosjanie. Rosyjscy kibice w Bristolu. Niemcy w Gdańsku, Anglicy w Krakowie. Obejrzyj wnętrza hoteli drużyn i kibiców na Euro 2012.

Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji

Tak prezentuje się jeden z apartamentów reprezentacji Rosji

Fot: Materiały prasowe Hotelu Bristol w Warszawie

Rosyjscy kibice na Euro w Bristolu

Drużyna Rosji postanowiła zamieszkać na czas EURO 2012 w Hotelu Bristol w Warszawie. Za ekskluzywny hotel, prawie na samej starówce, Rosjanie zapłacą 131 tys. zł za dzień pobytu. Do ich dyspozycji zostało oddane całe piętro w wyremontowanej części hotelu. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji pokoje wyposażone w łóżka z wysokimi materacami, zapewniającymi lepszy komfort snu, telewizję z rosyjskimi kanałami, trzy linie telefoniczne, bezprzewodowy internet i komfortową łazienkę w każdym z pokoi. Drużyna Andrieja Arszawina będzie także korzystać z podgrzewanego basenu, łaźni parowej, sauny lub pokoju masażu.

Anglicy w Krakowie

Kraków został małym miastem – gospodarzem tych Mistrzostw. Mimo, że nie odbędą się tu żadne mecze turniejowe, to po krakowskim rynku będą spacerować piłkarze z Anglii i Holandii. Wybór nie był przypadkowy. Kraków posiada nowe i odremontowane stadiony miejskie, na których drużyny tej klasy mogą spokojnie trenować. Reprezentacja Anglii zamieszka w pięciogwiazdkowym Hotelu Stary. Zawodnicy Roya Hodgsona będą trenować na Stadionie Hutnika Kraków w Suchych Stawach. Klimatyczny hotel, którego atrakcyjne i eleganckie wnętrze płynnie przenika się z nowoczesnością na pewno sprosta wymaganiom Anglików. Utrzymane w konwencji starego stylu pokoje, pozwolą piłkarzom zrelaksować się przed meczami. Hotel może zaoferować reprezentacji luksusowy basen, grotę solną, gabinet masażu oraz dwie sauny. Na dachu hotelu znajduje się bar z pięknym widokiem na krakowski rynek. Warto dodać, że hotel Stary został zwycięzcą paryskiego konkursu Prix Villégiature, w kategorii „najlepszego wnętrza hotelowego w Europie”.

Holandia także wybrała Kraków na swoją bazę noclegową

Reprezentacja Berta van Marwijka zamieszka w hotelu Sheraton. Hotele tej marki słyną z luksusów i wygody. W centralnej części hotelu piłkarze będą mieli do dyspozycji ekskluzywną restaurację, korzystać też będą z kameralnego basenu. Z pięciogwiazdkowego hotelu położonego nad brzegiem Wisły Holendrzy będą mogli podziwiać zabytkowy Wawel.

Hiszpanie zamieszkają w Gniewinie

Hiszpanie zamieszkać w pewnej odległości od zgiełku centrum miasta i zarezerwowali pobyt w Hotelu Mistral Sport w Gniewinie. Mała wieś, licząca około 7 tys. mieszkańców będzie gościć największe gwiazdy europejskiego futbolu. Hotel położony jest 70 km od PGE Areny, gdzie będą odbywać się zarówno mecze turniejowe mistrzostw, jak i treningi Hiszpanów. Wysoki poziom przygotowania hotelu, nie tylko pod względem standardu i wyposażenia apartamentów, ale także pod względem bardzo dobrego przygotowania hotelu pod kątem zaplecza sportowego skusiło Hiszpanów. Hotel oddaje do dyspozycji drużynie Hiszpanii gabinety SPA, basen, sauny (suchą, infrared, łaźnię parową), hammam, grotę lodową, jacuzzi, słoneczną łąkę, solarium, siłownię, salę fitness oraz cardio. Z takim zapleczem drużyna Hiszpanii na pewno zachwyci podczas swoich występów na EURO 2012.

>> Zobacz jak i gdzie zamieszka reprezentacja Portugalii!

Reprezentacja Niemiec zatrzyma się w Gdańsku

Niemcy zatrzymają się w pięciogwiazdkowym Dworze Oliwskim. Za ich pobyt miasto zapłaci 270 tys. zł. Piłkarze wybrali to miejsce przede wszystkim ze względu na przychylny klimat i bliskość morza, co jak podkreślają zapewni im spokój wewnętrzny. Oddana w dzierżawę ziemia, obok stylowego dworku ze strzechą, zamieniła się w boisko treningowe stworzone przez samych Niemców. Reprezentacja będzie wypoczywać w luksusowych wnętrzach tradycyjnego dworku polskiego.

 

>> Dowiedz się, co możesz zobaczyć we Wrocławiu podczas EURO 2012!

Autor: Weronika Kwasiborska
Zdjęcia: Materiały prasowe Hotelu Bristol w Warszawie
Data publikacji: 31.05.2012 11:39

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!