archirama.pl

GDZIE ZAMIESZKAŁA REPREZENTACJA ANGLII na Euro 2012? Drużyna Anglii mieszka w Krakowie

Reprezentacja Anglii na swoje centrum pobytowe wybrała Kraków. Tak jak wielu kibiców piłkarze drużyny Anglii na Euro 2012 zamieszkali w Krakowie. Anglicy trenuja na stadionie krakowskiego Hutnika. Zobacz Hotel Stary, w którym zamieszkała reprezentacja Anglii.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Kraków regularnie odwiedzają angielscy turyści. Podczas Euro 2012 do Krakowa zjechało wielu kibiców. Reprezentacja Anglii, która pierwszy mecz z Francją gra na Ukrainie na stadionie w Doniecku, też zamieszkała w Krakowie.  Reprezentacja Anglii zamieszkała w pięciogwiazdkowym Hotelu Stary.

Piłkarze wybrali klimatyczny hotel, którego atrakcyjne i eleganckie wnętrze płynnie przenika się z nowoczesnością. Utrzymane w starym stylu pokoje, pozwolą piłkarzom reprezentacji Anglii na relaks przed meczami Euro 2012. Hotel może oferuje angielskiej drużynie piłkarskiej luksusowy basen, grotę solną, gabinet masażu oraz dwie sauny. Na dachu hotelu Stary znajduje się bar z pięknym widokiem na krakowski rynek. Trudno nie przypomnieć, że hotel Stary został zwycięzcą paryskiego konkursu Prix Villégiature, w kategorii „najlepszego wnętrza hotelowego w Europie”.

GDZIE TRENUJE REPREZENTACJA ANGLII?

Przed meczami z Francją, Ukrainą i Szwecją piłkarze reprezentacji Anglii na Euro 2012 trenują na świeżo wyremontowanym stadionie Hutnika Kraków nazywamy oficjalnie Stadion Suche Stawy. Treningi Anglików mogą się tutaj odbywać nawet w deszczowe i chłodne dni. Stadion posiada zadaszenie, sztuczne oświetlenie oraz podgrzewaną murawę. Obok stadionu mieszczącego 6 tys. kibiców są cztery mniejsze boiska treningowe. Piłkarze reprezentacji Anglii maja do swojej dyspozycji podczas treningów również nowo wyremontowany kompleks szatni.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 11.06.2012 16:01

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!