Architektura
ARCHITEKTURA
CENTRA POBYTOWE NA EURO 2012. Hiszpanie w Gniewinie

Gdzie zamieszkała reprezentacja Hiszpanii? Hiszpanie na Euro 2012 mieszkają w Gniewinie

  • Komentarze

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Gdzie mieszkają piłkarze drużyny Hiszpanii? Reprezentacja Hiszpanii na swoją bazę pobytową podczas Euro 2012 wybrali hotel w miejscowości Gniewino koło Gdańska. Zobacz hotel, w którym na Euro 2012 mieszka reprezentacja Hiszpanii.

 Piłkarze Hiszpanii mieszkają w Gniewinie. Gniewino leży w niedalekiej odległości od centrum Gdańska. Tutaj reprezentacja Hiszpanii ma spokój potrzebny podczas treningów. Ale z gniewna nie daleko jest na stadion w Gdańsku, gdzie grają Hiszpanie. Piłkarze reprezentacji Hiszpanii zarezerwowali pokoje w Hotelu Mistral Sport w Gniewinie.

Hotel Mistral położony jest 70 km od PGE Areny, gdzie będą odbywać się zarówno mecze turniejowe mistrzostw, jak i treningi Hiszpanów. O wyborze hotelu zdecydował wysoki poziom jego przygotowania pod względem standardu i wyposażenia apartamentów. Dla hiszpańskich piłkarzy ważne było bardzo dobre przygotowanie Hotelu Mistral pod kątem zaplecza sportowego.

Hotel oddaje do dyspozycji drużynie Hiszpanii gabinety SPA, basen, sauny (suchą, infrared, łaźnię parową), hammam, grotę lodową, jacuzzi, słoneczną łąkę, solarium, siłownię, salę fitness oraz cardio. Z takim zapleczem drużyna Hiszpanii na pewno zachwyci podczas swoich występów na EURO 2012.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 11.06.2012 17:06
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.