„Newsletter archiramy. Co tydzień najświeższe i najciekawsze
wiadomości ze świata architektury i dizajnu w Twojej
skrzynce mailowej”.

Architektura
ARCHITEKTURA
CENTRA POBYTOWE NA EURO 2012

Gdzie zamieszkała reprezentacja Irlandii na Euro 2012? Irlandczycy mieszkają w Sopocie

  • Komentarze

Reprezentacja Irlandii w Sheratonie

Reprezentacja Irlandii na Euro 2012 zatrzymała się w hotelu Sheraton w Sopocie

Fot: Leinad/wikimedia

Reprezentacja Irlandii na Euro 2012 zamieszkała w hotelu Sheraton w Sopocie. Piłkarze drużyny Irlandii przed meczami Euro 2012 będą trenować na stadionie w Gdyni. Zobacz hotel, w którym zamieszkała reprezentacja Irlandii.

Sheraton, w którym zamieszkali na Euro 2012 Irlandczycy to luksusowy pięciogwiazdkowy hotel w spokojnej części Trójmiasta. Przed meczami Euro 2012 piłkarze będą spędzać czas w swoich apartamentach na najwyższych piętrach hotelu. Apartamenty nie tylko oferują komfort i wygodę mieszkania, ale również wyjątkowe widoki.

Reprezentacja Irlandii zarezerwowała dla siebie mniej więcej połowę luksusowego hotelu Sheraton. Do pełnej dyspozycji piłkarzy jest hotelowa restauracja. Po meczach grupowych Euro 2012 piłkarze będą mogli skorzystać z odnowy biologicznej w hotelowym SPA. Reprezentacja Irlandii przed swoimi meczami trenuje na Stadionie Miejskim w Gdyni.

Na pierwszym treningu reprezentacji Irlandii pojawiło się aż 15 tys. fanów. Stadion mniej przypomina treningowe boisko, a bardziej sprawia wrażenie ligowej areny. Mimo, że Irlandczycy grają tylko jeden mecz w Gdańsku na swoje centrum pobytowe podczas Euro wybrali właśnie Sopot. Mecz z Chorwacją i Włochami reprezentacja Irlandii rozegra w Poznaniu.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Leinad/wikimedia
Data publikacji: 11.06.2012 16:56
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.