archirama.pl

Gdzie zamieszkała reprezentacja Irlandii na Euro 2012? Irlandczycy mieszkają w Sopocie

Reprezentacja Irlandii na Euro 2012 zamieszkała w hotelu Sheraton w Sopocie. Piłkarze drużyny Irlandii przed meczami Euro 2012 będą trenować na stadionie w Gdyni. Zobacz hotel, w którym zamieszkała reprezentacja Irlandii.

Reprezentacja Irlandii w Sheratonie

Reprezentacja Irlandii na Euro 2012 zatrzymała się w hotelu Sheraton w Sopocie

Fot: Leinad/wikimedia

Sheraton, w którym zamieszkali na Euro 2012 Irlandczycy to luksusowy pięciogwiazdkowy hotel w spokojnej części Trójmiasta. Przed meczami Euro 2012 piłkarze będą spędzać czas w swoich apartamentach na najwyższych piętrach hotelu. Apartamenty nie tylko oferują komfort i wygodę mieszkania, ale również wyjątkowe widoki.

Reprezentacja Irlandii zarezerwowała dla siebie mniej więcej połowę luksusowego hotelu Sheraton. Do pełnej dyspozycji piłkarzy jest hotelowa restauracja. Po meczach grupowych Euro 2012 piłkarze będą mogli skorzystać z odnowy biologicznej w hotelowym SPA. Reprezentacja Irlandii przed swoimi meczami trenuje na Stadionie Miejskim w Gdyni.

Na pierwszym treningu reprezentacji Irlandii pojawiło się aż 15 tys. fanów. Stadion mniej przypomina treningowe boisko, a bardziej sprawia wrażenie ligowej areny. Mimo, że Irlandczycy grają tylko jeden mecz w Gdańsku na swoje centrum pobytowe podczas Euro wybrali właśnie Sopot. Mecz z Chorwacją i Włochami reprezentacja Irlandii rozegra w Poznaniu.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Leinad/wikimedia
Data publikacji: 11.06.2012 16:56

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!