Architektura
ARCHITEKTURA
CENTRA POBYTOWE NA EURO 2012

Gdzie zamieszkała REPREZENTACJA ROSJI NA EURO 2012? Drużyna Rosji w hotelu Bristol

  • Komentarze

Tym korytarzem będą spacerować gwiazdy reprezentacji Rosji

Tym korytarzem będą spacerować gwiazdy reprezentacji Rosji

Fot: Materiały prasowe Hotelu Bristol w Warszawie

Piłkarze reprezentacji Rosji zamieszkali na czas Euro 2012 w hotelu Bristol w Warszawie. Reprezentacja Rosji płaci 130 tys. za noc w centrum pobytowym w Bristolu. Piłkarze z Rosji przed meczami Euro trenują na stadionie w Sulejówku. Zobacz hotel, w którym mieszka reprezentacja Rosji.

Piłkarska reprezentacja Rosji na czas EURO 2012 wybrała luksusowe wnętrza w Hotelu Le Meridien Bristol w Warszawie. Hotel Bristol, w którym zatrzymali się Rosjanie to jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Warszawie. Hotel Bristol utrzymany jest w stylu Art Nouveau, mieści się tuż przy Trakcie Królewskim, w centrum miasta, zaledwie, 5 minut spacerem od Starego Miasta, Zamku Królewskiego i Opery Narodowej, a także Pałacu Prezydenckiego.

W Hotelu Bristol, w którym mieszka reprezentacja Rosji, oferuje swoim gościom pokoje wyposażone w łóżka z wysokimi materacami, zapewniającymi lepszy komfort snu. Dla reprezentantów Rosji pomyślano o telewizji z rosyjskimi kanałami, oddzielnych liniach telefonicznych, bezprzewodowym internecie i komfortowych łazienkach w każdym z pokoi. Drużyna Andrieja Arszawina będzie także korzystać z podgrzewanego basenu, łaźni parowej, sauny i pokoju masażu.

GDZIE TRENUJE REPREZENTACJA ROSJI NA EURO 2012?

Choć reprezentacja Rosji mieszka w centrum Warszawy, to na treningi jeździ do Sulejówka oddalonego od centrum stolicy o jakieś 25 kilometrów. Rosjanie przygotowujący się do meczów Euro 2012 mają do swojej dyspozycji Stadion Miejski w Sulejówku. Choć nieduży, to stadion jest bardzo nowoczesny. Do użytku został oddany w zeszłym roku. I właśnie w Sulejówku trenują Rosjanie. Stadion posiada dwa nowoczesne boiska treningowe otoczone z trzech stron ścianą lasu, a z czwartej trybuną, nagłośnieniem i centralnym monitoringem. Stadion oświetla sześć masztów z jupiterami o mocy 500 lux. Z myslą o treningach reprezentacji Rosji płytę główną wykonano z sezonowanej, dwuletniej trawy.

>>Gdzie zamieszkają reprezentacje i kibice Rosji, Hiszpanii, Anglii, Holandii i Niemiec podczas Euro 2012?

przeczytaj rowniez
Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Materiały prasowe Hotelu Bristol w Warszawie
Data publikacji: 11.06.2012 16:41
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.