archirama.pl

Gdzie zamieszkali piłkarze na Euro 2012? Włosi w Wieliczce, Chorwacja w Warce

Piłkarze z Włoch zamieszkali w Wieliczce koło Krakowa. Reprezentacja Chorwacji mieszka i trenuje w Warce. Zobacz hotele, gdzie mieszkają Włosi i Chorwaci.

Odlotowe fotele dla trenerów i rezerwowych

Odlotowe fotele dla trenerów i rezerwowych

Fot: Narodowe Centrum Sportu

Reprezentacja Włoch zamieszkała w Wieliczce

Włosi na swoje centrum pobytowe podczas Euro 2012 wybrali okolice Krakowa. A dokładnie Wieliczkę. Reprezentacja Włoch zamieszkała w zabytkowym hotelu Turówka Hotel&SPA. Włosi postawili na tradycję. Czterogwiazdkowy hotel Turówka daleki jest od stylu wielkich sieciowych hoteli. Urządzony w klasycystycznym stylu z przełomu XVIII i XIX wieku zapewnia kameralną i cichą atmosferę. W sam raz do przygotowań do meczów Euro 2012.

Drużyna reprezentacji Włoch dostała do swojej dyspozycji 53 pokoje w eleganckim stylu gwarantującym przytulny i wygodny pobyt. Dodatkowo piłkarze mają możliwość zrelaksowania się w doskonale wyposażonym SPA, saunę fińską, łaźnię rzymską, basen z hydromasażem, jacuzzi, a także grotę solną. Reprezentanci Włoch trenują na stadionie Cracovii.

Reprezentacja Chorwacji mieszka w Warce

Piłkarze reprezentacji Chorwacji na Euro 2012 zamieszkali na Mazowszu w Hotelu Sielanka nad Pilicą. Hotel Sielanka to spory kompleks rekreacyjny w pobliżu Warki. Oprócz hotelu znajduje się tu ośrodek jeździecki. Hotel położony jest z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu pól i lasów. Piłkarze będą mieli do swojej dyspozycji 50 pokojów. Wnętrza hotelowych pokoi urządzone są w nowoczesnym stylu, zapewniającym komfort i wygodę.

Chorwaccy piłkarze będą również mieli do swojej dyspozycji spa, saune, siłownię i centrum fitness. Piłkarze nie będą musieli marnować czasu na dojazdy na treningi. Forme przed meczami Euro 2012 będą ćwiczyć na dwóch boiskach oddalonych zaledwie 100 metrów o hotelowych pokoi.

>>Na Euro 2012 RONALDO I DRUŻYNA PORTUGALII zamieszkają w Opalenicy. Zobacz hotel dla Ronaldo

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Narodowe Centrum Sportu
Data publikacji: 12.06.2012 16:42

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!