archirama.pl

Gdzie zamieszkały reprezentacje na Euro 2012? Holandia w Krakowie, Niemcy w Gdańsku

Piłkarze Holandii na czas Euro zamieszkali w Krakowie. Reprezentacja Niemiec wybrała Gdańsk. Zobacz hotele, gdzie mieszkają piłkarze Holandii i Niemiec.

Hotel Sheraton Kraków

Hotel Sheraton Kraków. Tu mieszka reprezentacja Holandii na Euro 2012

Fot: Lowdown/wikimedia

Reprezentacja Holandii zamieszkała w Krakowie

Pięciogwiazdkowy Sheraton w Krakowie tam zamieszka na czas Euro 2012 reprezentacja Holandii. Holendrzy tak jak drużyna Anglii wybrali Kraków. Miasto dysponuje nie tylko hotelami na odpowiednim poziomie, ale również odpowiednimi boiskami treningowymi i lotniskiem. Centrum pobytowe Holandii, czyli Hotel Sheraton, mieści się w zakolu Wisły w pobliżu centrum miasta i Rynku Głównego.

To zabytkowa i klimatyczna dzielnica Kazimierz. W hotelu wybranym przez reprezentację Holandii mieszkało wielu znanych polityków i artystów. Apartamenty urządzone są w spokojnym i stonowanym stylu sprzyjającym relaksowi i odpoczynkowi. Ponadto w hotelu piłkarze mają do dyspozycji klub fitness salę do ćwiczeń, basen i dwie sauny. Reprezentacja Holandii przed meczami ćwiczy na stadionie Wisły Kraków przy Reymonta. Stadion spełnia najwyższe standardy UEFA.

Piłkarze z Niemiec mieszkają w Gdańsku

Na czas Euro 2012 drużyna Niemiec zatrzyma się w pięciogwiazdkowym Dworze Oliwskim. Wybór nie był przypadkowy. Dwór Oliwski leży w pobliżu morza, a to ma zapewnić piłkarzom Niemiec wewnętrzny spokój. Obok stylowego dworku krytego strzechą, Niemcy sami wybudowali boisko do treningów reprezentacji. Po treningach drużyna będzie wypoczywać w luksusowych wnętrzach tradycyjnego polskiego dworku.

>>Na Euro 2012 RONALDO I DRUŻYNA PORTUGALII zamieszkają w Opalenicy. Zobacz hotel dla Ronaldo

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Lowdown/wikimedia
Data publikacji: 12.06.2012 16:32

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!