Architektura
ARCHITEKTURA
Mapping 3D - historia Warszawy

Historia Warszawy w 4 minuty – pokaz mappingu 3D na jednej z warszawskich kamienic

  • Komentarze

Pokaz mappingu 3d w Warszawie

Pokaz mappingu 3d na Pasażu Lipińskiego odbędzie się 2 marca 2017 w godzinach 18:30 - 19:30

Fot: JLL - materiały prasowe

Już 2 marca 2017 od godziny 18:30 do 19:30, na Pasażu Lipińskiego u zbiegu Al. Jerozolimskich i Emilii Plater w Warszawie, odbędzie się pokaz mappingu 3D. W trakcie trójwymiarowego spektaklu łączącego światło, obraz i dźwięk przeniesiesz się w przeszłość i będziesz mieć okazję prześledzić dzieje Warszawy oraz historię samej kamienicy, której początki sięgają XIX wieku.

Pokaz mappingu 3d nosi tytuł Warszawa Światłem Malowana. W ciągu 4 minut osoby uczestniczące w tym wyjątkowym wydarzeniu będą mogły przenieść się w przeszłość i zobaczyć historię Warszawy z ostatnich 250 lat.

Historia Warszawy – przeszłość pokazana z pomocą nowoczesnych technologii

Aleje Jerozolimskie z sześcioma rzędami topól, konne tramwaje, tętniący życiem Dworzec Wiedeński, XX – lecie międzywojenne czy czas biznesowego rozwoju ostatnich lat – to tylko niektóre elementy, jakie złożą się na marcowy pokaz mappingu. Akcja ma na celu pokazanie warszawiakom i turystom historii miasta w atrakcyjny i nietypowy sposób. Historyczne migawki, nastrojowa muzyka i komentarz lektora na pewno przybliżą widzom dzieje Warszawy. Warto zaznaczyć, że udział w pokazie jest bezpłatny.

Organizatorem pokazu jest firma doradcza JLL we współpracy z właścicielem budynku – funduszem Union Investment. Start 2 marca 2017 o godzinie 18:30.

przeczytaj rowniez
Autor: JLL - materiały prasowe
Zdjęcia: JLL - materiały prasowe
Data publikacji: 28.02.2017 14:33
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.