archirama.pl

Historia Warszawy w 4 minuty – pokaz mappingu 3D na jednej z warszawskich kamienic

Już 2 marca 2017 od godziny 18:30 do 19:30, na Pasażu Lipińskiego u zbiegu Al. Jerozolimskich i Emilii Plater w Warszawie, odbędzie się pokaz mappingu 3D. W trakcie trójwymiarowego spektaklu łączącego światło, obraz i dźwięk przeniesiesz się w przeszłość i będziesz mieć okazję prześledzić dzieje Warszawy oraz historię samej kamienicy, której początki sięgają XIX wieku.

Pokaz mappingu 3d w Warszawie

Pokaz mappingu 3d na Pasażu Lipińskiego odbędzie się 2 marca 2017 w godzinach 18:30 - 19:30

Fot: JLL - materiały prasowe

Pokaz mappingu 3d nosi tytuł Warszawa Światłem Malowana. W ciągu 4 minut osoby uczestniczące w tym wyjątkowym wydarzeniu będą mogły przenieść się w przeszłość i zobaczyć historię Warszawy z ostatnich 250 lat.

Historia Warszawy – przeszłość pokazana z pomocą nowoczesnych technologii

Aleje Jerozolimskie z sześcioma rzędami topól, konne tramwaje, tętniący życiem Dworzec Wiedeński, XX – lecie międzywojenne czy czas biznesowego rozwoju ostatnich lat – to tylko niektóre elementy, jakie złożą się na marcowy pokaz mappingu. Akcja ma na celu pokazanie warszawiakom i turystom historii miasta w atrakcyjny i nietypowy sposób. Historyczne migawki, nastrojowa muzyka i komentarz lektora na pewno przybliżą widzom dzieje Warszawy. Warto zaznaczyć, że udział w pokazie jest bezpłatny.

Organizatorem pokazu jest firma doradcza JLL we współpracy z właścicielem budynku – funduszem Union Investment. Start 2 marca 2017 o godzinie 18:30.

Autor: JLL - materiały prasowe
Zdjęcia: JLL - materiały prasowe
Data publikacji: 28.02.2017 14:33

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!