archirama.pl

Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie już otwarty

Położony na Ptasiej Wyspie Hotel Mikołajki już działa. Nazywany przez niektórych hotelem na wodzie obiekt oferuje pokoje z widokiem na mazurskie jezioro, marinę oraz kompleks SPA. Za projekt odpowiedzialne są biura P.K. Studio Projektowe z Gdańska oraz Fort Polska.

Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie już otwarty

Położony na Ptasiej Wyspie Hotel Mikołajki już działa. Nazywany przez niektórych hotelem na wodzie obiekt oferuje pokoje z widokiem na mazurskie jezioro, marinę oraz kompleks SPA. Za projekt odpowiedzialne jest biuro P.K. Studio Projektowe z Gdańska.

Fot: materiały prasowe

Hotelu Mikołajki znany także jako hotel na wodzie, położony jest na Ptasiej Wyspie zlokalizowanej w samym centrum Krainy Tysiąca Jezior. znajduje się 78 pokoi i 25 apartamentów. Użytkownicy mogą także korzystać z kompleksu SPA, basenu, sauny i łaźni, dwóch restauracji, trzech sal konferencyjnych oraz mariny.

Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie – pokoje w widokiem na jezioro

Pokoje i apartamenty Hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie wyposażone są między innymi w aneksy kuchenne, sterowaną klimatyzację czy bezprzewodowy Internet. Każdy z nich posiada taras i spore przeszklenia, dzięki czemu można obserwować piękne mazurskie widoki. Dla pasjonatów żeglarstwa przygotowane zostały apartamenty na parterze z prywatnymi stanowiskami co cumowania łodzi tuż przy konkretnym tarasie.

Hotel na wodzie z kompleksem SPA

W SPA oprócz 10 gabinetów można także korzystać z jacuzzi, saun, łaźni, słonecznej łączki, która umożliwia bezpieczne opalanie, a także wypoczywalni z widokiem na Jezioro Mikołajskie. Na Ptasiej Wyspie mieści się także basen dla dorosłych z leżankami masującymi i dwa jacuzzi oraz brodzik dla dzieci. W hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie działają także dwie restauracje. Jedna z nich ma powierzchnię ponad 300 mkw i przystosowana jest do organizacji dużych eventów. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się trzy sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny i audiowizualny, które można łączyć uzyskując powierzchnię nawet 650 mkw. Ekomarina w hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie otwarta jest dla wszystkich żeglarzy. Osoby, które nie mają własnej łodzi mogą wypożyczyć jacht ze sternikiem.

Hotel Mikołajki na Ptasiej Wyspie program Condo

Hotel Mikołajki działa na zasadzie condohoteli. Oznacza to, że można kupić pokój w obiekcie i czerpać zyski z wynajmu. Ceny apartamentów wykończonych pod klucz rozpoczynają się od 12 tys. zł netto za mkw. Deweloperem obiektu jest firma Inpro.

Więcej na temat hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 29.11.2013 14:59

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!