„Newsletter archiramy. Co tydzień najświeższe i najciekawsze
wiadomości ze świata architektury i dizajnu w Twojej
skrzynce mailowej”.

Architektura
ARCHITEKTURA

II edycja konkursu architektonicznego International Baku Architecture Award

  • Komentarze

II edycja międzynarodowego konkursu architektonicznego – International Baku Architecture Award

II edycja międzynarodowego konkursu architektonicznego – International Baku Architecture Award

II edycja międzynarodowego konkursu architektonicznego – International Baku Architecture Award. Zgłoś swoją bryłę, wnętrze lub inny projekt zwiazany z architekturą współczesną i wygraj!

Ogłoszono II edycję International Baku Architecture Award. Międzynarodowy konkurs architektoniczny odbywa się co 2 lata. Ma na celu rozpowszechnianie nowych pomysłów i różnorodnych rozwiązań w projektowaniu architektury współczesnej.

Projekty, które można zgłaszać do konkursu podzielone są  na różne kategorie. Należą do nich m. in. budynek o funkcji publicznej, obiekt mieszkaniowy, ale również np. architektura krajobrazu, wnętrze czy nawet książka o architekturze. W skład jury konkursowego wchodzą architekci i specjaliści z całego świata, m. in. USA i Azerbejdżanu. Łączna pula nagród w konkursie wynosi ok. 67 tys. dolarów.

Termin przyjmowania zgłoszeń do tegorocznej edycji mija 1 września 2015. W konkursie International Baku Architecture Award można złożyć tylko jedną pracę w danej kategorii.

Nie ma opłaty rejestracyjnej.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.