archirama.pl

II edycja konkursu architektonicznego International Baku Architecture Award

II edycja międzynarodowego konkursu architektonicznego – International Baku Architecture Award. Zgłoś swoją bryłę, wnętrze lub inny projekt zwiazany z architekturą współczesną i wygraj!

II edycja międzynarodowego konkursu architektonicznego – International Baku Architecture Award

II edycja międzynarodowego konkursu architektonicznego – International Baku Architecture Award

Ogłoszono II edycję International Baku Architecture Award. Międzynarodowy konkurs architektoniczny odbywa się co 2 lata. Ma na celu rozpowszechnianie nowych pomysłów i różnorodnych rozwiązań w projektowaniu architektury współczesnej.

Projekty, które można zgłaszać do konkursu podzielone są  na różne kategorie. Należą do nich m. in. budynek o funkcji publicznej, obiekt mieszkaniowy, ale również np. architektura krajobrazu, wnętrze czy nawet książka o architekturze. W skład jury konkursowego wchodzą architekci i specjaliści z całego świata, m. in. USA i Azerbejdżanu. Łączna pula nagród w konkursie wynosi ok. 67 tys. dolarów.

Termin przyjmowania zgłoszeń do tegorocznej edycji mija 1 września 2015. W konkursie International Baku Architecture Award można złożyć tylko jedną pracę w danej kategorii.

Nie ma opłaty rejestracyjnej.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie

Data publikacji: 4.02.2015 12:41

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!