Architektura
ARCHITEKTURA

IV Kongres Ruchów Miejskich

  • Komentarze

IV Kongres Ruchów Miejskich, wrzesień 2015

Przestrzeń publiczna, rewitalizacja... IV Kongres Ruchów Miejskich, wrzesień 2015

Fot: www.kongresruchowmiejskich.pl

Partycypacja społeczna, rewitalizacja, polityka mieszkaniowa w Polsce to niektóre tematy, które omawiane będą podczas IV Kongresu Ruchów Miejskich w Gorzowie Wielkopolskim

Nie tylko przestrzeń publiczna

Tegoroczny, IV Kongres Ruchów Miejskich odbywa się w Gorzowie Wielkopolskim, będzie się toczyć od 18 do 20 września 2015. Jeszcze przez kilka dni można nadsyłać zgłoszenia do udziału. Rekrutacja kończy się 31 sierpnia 2015. Prowadzona jest przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Kongresu.
W szczególności zapraszamy miejskich aktywistów i działaczy, członków oddolnych inicjatyw i organizacji pozarządowych, urzędników, dziennikarzy, ekspertów, badaczy, urzędników, polityków i samorządowców, którzy akceptują 9 Tez Miejskich i wyrażają chęć do pracy nad ich rozwinięciem oraz dalszym wprowadzaniem w życie – zachęcają do udziału organizatorzy spotkania.

W programie tegorocznej edycji są warsztaty związane z wyzwaniami z polityki miejskiej, debata z udziałem reprezentantów partii i stronnictw politycznych, dyskusja o polityce kulturalnej małych i średnich miast, wystawa „Kultura zmiany” i inne wydarzenia.

Podczas pobytu w Gorzowie Wielkopolskim uczestnikom zagwarantowany jest nocleg, lunch i przekąski. Opłata wpisowa wynosi 60 zł.
Więcej informacji: www.kongresruchowmiejskich.pl

przeczytaj rowniez
Autor: KZ
Zdjęcia: www.kongresruchowmiejskich.pl
Data publikacji: 18.08.2015 15:26
do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.