archirama.pl

Kiedy skończy się odbudowa Domu Prasy w Katowicach?

Remont Domu Prasy w Katowicach. Opóźnia się remont Domu Prasy w Katowicach. Urzędnicy obiecują, że prace remontowe w Domu Prasy zakończą się listopada.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

 Jak pisze „Gazeta Wyborcza Katowice” według budowlańców gotowa jest już szklana elewacja dawnego budynku Domu Prasy w Katowicach. Obecnie montowana jest aluminiowa konstrukcja, na której zawiśnie herb Katowic. Gazeta pisze również, że wewnątrz budynku trwają intensywne prace wykończeniowe.

Układane są kafelki, fachowcy montują drzwi i układają instalacje. W budynku nie będzie dyskoteki ani restauracji jak przed laty. Cały budynek Domu Prasy zostanie zajęty przez miejskich urzędników. Prace miały zakończyć się pierwotnie we Wrześniu teraz mówi się o listopadzie. Więcej w „Gazeta Wyborcza Katowice”

>>Nowy budynek Wydziału Radia i Telewizji w Katowicach

Autor: Tomasz Wojciechowski, GW
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 8.06.2012 11:37

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!