Architektura
ARCHITEKTURA

Konkurs architektoniczny – ceramiczne płytki

  • Komentarze

Współczesna architektura wnętrz i płytki ceramiczne. Perły ceramiki

Perła Ceramiki - konkurs architektoniczny, CAD Decor 2014. Fot. materiały konkursowe

Fot: CAD Projekt K&A s.c.

Rozpoczął się konkurs dla architektów i projektantów architektury wnętrz, użytkowników CAD Decor

Do 26 stycznia 2015 trwa przyjmowanie zgłoszeń w konkursie architektonicznym zorganizowanym przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A.
Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu architektury wnętrz, elewacji albo przestrzeni publicznej z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych albo gresów nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014. Baza płytek dostępna jest w  bazie „Perły Ceramiki UE 2014”, dołączanej do programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych. Została też udostępniona w serwisie www.cadprojekt.com.pl.

Każdy uczestnik konkursu architektonicznego może przygotować nie więcej, niż trzy projekty. Praca ma zawierać do 6 wizualizacji, zwymiarowany rzut obiektu włącznie z rozwinięciem ścian/powierzchni bocznych; rzuty i rozwinięcia ścian w formacie jpg, tiff lub pdf, wizualizacje w formacie jpg, tiff. Waga pojedynczego pliku może wynosić do 5 MB, minimalna rozdzielczość 1920x1080 pikseli. Do projektu konkursowego należy dołączyć opis, nie dłuższy niż 2500 znaków. Opis powienien uwzględniać szczegółowe informacje na temat zastosowanych płytek, w tym nazwę kolekcji oraz producenta/marki, format i kolor płytek, a także wskazanie miejsca użycia płytek w projekcie.
Prace konkursowe należy nadsyłać na adres: perlyceramiki@sigma-not.pl.

Nagrody w konkursie architektonicznym

I nagroda 4000 zł i bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakup aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A,
II nagroda 2000 zł i dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A
III nagroda 1000 zł i jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.