archirama.pl

Konkurs architektoniczny – ceramiczne płytki

Rozpoczął się konkurs dla architektów i projektantów architektury wnętrz, użytkowników CAD Decor

Współczesna architektura wnętrz i płytki ceramiczne. Perły ceramiki

Perła Ceramiki - konkurs architektoniczny, CAD Decor 2014. Fot. materiały konkursowe

Fot: CAD Projekt K&A s.c.

Do 26 stycznia 2015 trwa przyjmowanie zgłoszeń w konkursie architektonicznym zorganizowanym przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A.
Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu architektury wnętrz, elewacji albo przestrzeni publicznej z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych albo gresów nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014. Baza płytek dostępna jest w  bazie „Perły Ceramiki UE 2014”, dołączanej do programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych. Została też udostępniona w serwisie www.cadprojekt.com.pl.

Każdy uczestnik konkursu architektonicznego może przygotować nie więcej, niż trzy projekty. Praca ma zawierać do 6 wizualizacji, zwymiarowany rzut obiektu włącznie z rozwinięciem ścian/powierzchni bocznych; rzuty i rozwinięcia ścian w formacie jpg, tiff lub pdf, wizualizacje w formacie jpg, tiff. Waga pojedynczego pliku może wynosić do 5 MB, minimalna rozdzielczość 1920x1080 pikseli. Do projektu konkursowego należy dołączyć opis, nie dłuższy niż 2500 znaków. Opis powienien uwzględniać szczegółowe informacje na temat zastosowanych płytek, w tym nazwę kolekcji oraz producenta/marki, format i kolor płytek, a także wskazanie miejsca użycia płytek w projekcie.
Prace konkursowe należy nadsyłać na adres: perlyceramiki@sigma-not.pl.

Nagrody w konkursie architektonicznym

I nagroda 4000 zł i bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakup aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A,
II nagroda 2000 zł i dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A
III nagroda 1000 zł i jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A

Autor: KZ
Zdjęcia: CAD Projekt K&A s.c.
Data publikacji: 29.12.2014 14:16

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!