Architektura
ARCHITEKTURA

Konkurs architektoniczny FlashDQ Best Interior Contest

  • Komentarze

Konkur dla projektantów architektury wnętrz. Dobre oświetlenie to podstawa

Konkurs FlashDQ Best Interior Contest

Fot: Flash&DQ, materiały prasowe

Architektura wnętrz z dobrym oświetleniem – tego oczekują organizatorzy konkursu FlashDQ. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu dowolnego wnętrza, jedynym warunkiem jest wykorzystanie opraw oferowanych przez sponsora

Konkurs architektoniczny

FlashDQ Best Interior Contest - pod długą nazwą kryje się konkurs zorganizowany przez firmę LUG Light Factory, działającą w Zielonej Górze od 1989 roku. Konkurs promuje ofertę firmy, przede wszystkim oprawy Flash&DQ. Zastosowanie tych opraw to najważniejszy warunek, który muszą spełnić uczestnicy.
Prace można zgłaszać w jednej z dwóch konkursowych kategorii. Pierwsza przeznaczona jest na projekty – koncepcyjne lub czekające na realizację; druga na wnętrza zrealizowane. Formuła jest otwarta, na konkurs zgłaszać można dowolne obiekty: mieszkania, obiekty komercyjne, obiekty użyteczności publicznej. Praca może dotyczyć jednego pomieszczenia albo kilku tworzących funkcjonalną całość.

Nagrody w konkursie architektonicznym

Na uczestników czekają nagrody, różniące się w zależności od kategorii.

Autorzy prac koncepcyjnych otrzymają nagrody rzeczowe. Pierwsza nagroda to program  C AD Decor + Moduł  Renderingu  Profesjonalnego o wartości  1450€ netto. Nagroda II to tablet graficzny WACOM CINTIQ 13,3”, a trzecia voucher na produkty lub usługi firmy CAD Projekt K&A  o wartości 200€. Termin zgłaszania prac mija 20 listopada 2016.

Dla autorów wnętrz zrealizowanych organizatorzy przeznaczyli nagrody finansowe, odpowiednio 1500, 700 i 500 euro. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 listopada 2016.

Regulamin i szczegółowe zasady konkursu znajdują się na stronie marki Flash&DQ.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.