archirama.pl

Konkurs architektoniczny FlashDQ Best Interior Contest

Architektura wnętrz z dobrym oświetleniem – tego oczekują organizatorzy konkursu FlashDQ. Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu dowolnego wnętrza, jedynym warunkiem jest wykorzystanie opraw oferowanych przez sponsora

Konkur dla projektantów architektury wnętrz. Dobre oświetlenie to podstawa

Konkurs FlashDQ Best Interior Contest

Fot: Flash&DQ, materiały prasowe

Konkurs architektoniczny

FlashDQ Best Interior Contest - pod długą nazwą kryje się konkurs zorganizowany przez firmę LUG Light Factory, działającą w Zielonej Górze od 1989 roku. Konkurs promuje ofertę firmy, przede wszystkim oprawy Flash&DQ. Zastosowanie tych opraw to najważniejszy warunek, który muszą spełnić uczestnicy.
Prace można zgłaszać w jednej z dwóch konkursowych kategorii. Pierwsza przeznaczona jest na projekty – koncepcyjne lub czekające na realizację; druga na wnętrza zrealizowane. Formuła jest otwarta, na konkurs zgłaszać można dowolne obiekty: mieszkania, obiekty komercyjne, obiekty użyteczności publicznej. Praca może dotyczyć jednego pomieszczenia albo kilku tworzących funkcjonalną całość.

Nagrody w konkursie architektonicznym

Na uczestników czekają nagrody, różniące się w zależności od kategorii.

Autorzy prac koncepcyjnych otrzymają nagrody rzeczowe. Pierwsza nagroda to program  C AD Decor + Moduł  Renderingu  Profesjonalnego o wartości  1450€ netto. Nagroda II to tablet graficzny WACOM CINTIQ 13,3”, a trzecia voucher na produkty lub usługi firmy CAD Projekt K&A  o wartości 200€. Termin zgłaszania prac mija 20 listopada 2016.

Dla autorów wnętrz zrealizowanych organizatorzy przeznaczyli nagrody finansowe, odpowiednio 1500, 700 i 500 euro. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 listopada 2016.

Regulamin i szczegółowe zasady konkursu znajdują się na stronie marki Flash&DQ.

Autor: Opracował K. Zięba
Zdjęcia: Flash&DQ, materiały prasowe
Data publikacji: 9.09.2016 10:56

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!