archirama.pl

Konkurs architektoniczny. Konkurs na projekt aranżacji mieszkania Nordic Lights

Konkurs architektoniczny dla pracowni architektonicznych, studentów architektury i projektantów na projekt aranżacji wnętrza mieszkania. Konkurs organizuje firma Nordic Lights.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Konkurs architektoniczny organizowany przez Nordic Lights polega na zaprojektowaniu modelowego wnętrza mieszkania mieszczącego się w kompleksie budynków Nordic Lights. Konkurs ma charakter otwarty. Organizatorzy do udziału w konkursie zapraszają pracownie architektoniczne, studentów architektury i projektantów różnych specjalności.

KONKURS NIE TYLKO DLA ARCHITEKTÓW

Swoje zgłoszenie do konkursu można zarejestrować na stronie organizatora www.facebook.com/NordicLightsKrakow. Po rejestracji szczegółowe dane oraz prace konkursowe należy wysłać na adres magdalenachabowska@nordiclights.pl. Jury konkursu przy ocenie prac będzie brało pod uwagę przede wszystkim design i innowacyjność wnętrza. W dalszej kolejności – funkcjonalność wnętrza oraz rozwiązania ekologiczne. Główna nagroda wynosi 10 tys. złotych.

Harmonogram konkursu
30.09.2012 ostatni dzień przyjmowania prac konkursowych
19.10.2012 ogłoszenie wyników konkursu, publikacja listy zwycięzców
22.10.2012 ogłoszenie terminu i miejsca wręczenia nagród rzeczowych

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 28.08.2012 12:20

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!