Architektura
ARCHITEKTURA

Konkurs architektoniczny Miedź w Architekturze 2015

  • Komentarze

Miedź w architekturze 2013-2014. Konkurs architektoniczny

Miedź w architekturze 2013-2014. Konkurs architektoniczny

Fot: materiały prasowe copperconcept.org

Miedź na elewacjach, dachu, w architekturze wnętrz – do kwietnia 2015 można zgłaszać projekty w konkursie architektonicznym Copper Concept Awards

Trwa europejski konkurs architektoniczny Miedź w Architekturze. Do udziału zgłaszać można realizacje, w których wykorzystane zostały miedź albo jej stopy.
Formuła konkursu jest otwarta, zgłoszenia dotyczyć mogą dowolnych architektonicznych brył, oddanych do użytku w Europie między styczniem 2013 a kwietniem 2014.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2015.


Zgłoszenia powinny zawierać fotografie i rysunki przedstawiające projekt. Zgodnie z tematem konkursu, szczególnie podkreślić należy zakres i sposób miedzi lub jej stopów. Część ilustracyjne to jedna lub dwie plansze formatu A1. Ponadto do zgłoszenia załączyć należy krótki opis obiektu, nie dłuższy niż 250 słów. Tekst i wszystkie ilustracje powinny być załączone także w wersji cyfrowej, w rozdzielczości do druku, tj. przynajmniej 300 dpi.
Zgłoszeniu towarzyszy formularz konkursowy. Każdy uczestnik konkursu architektonicznego może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń.

Więcej informacji o konkursie architektonicznym pod adresem: copperconcept.org >>

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.