archirama.pl

Konkurs architektoniczny Miedź w Architekturze 2015

Miedź na elewacjach, dachu, w architekturze wnętrz – do kwietnia 2015 można zgłaszać projekty w konkursie architektonicznym Copper Concept Awards

Miedź w architekturze 2013-2014. Konkurs architektoniczny

Miedź w architekturze 2013-2014. Konkurs architektoniczny

Fot: materiały prasowe copperconcept.org

Trwa europejski konkurs architektoniczny Miedź w Architekturze. Do udziału zgłaszać można realizacje, w których wykorzystane zostały miedź albo jej stopy.
Formuła konkursu jest otwarta, zgłoszenia dotyczyć mogą dowolnych architektonicznych brył, oddanych do użytku w Europie między styczniem 2013 a kwietniem 2014.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2015.


Zgłoszenia powinny zawierać fotografie i rysunki przedstawiające projekt. Zgodnie z tematem konkursu, szczególnie podkreślić należy zakres i sposób miedzi lub jej stopów. Część ilustracyjne to jedna lub dwie plansze formatu A1. Ponadto do zgłoszenia załączyć należy krótki opis obiektu, nie dłuższy niż 250 słów. Tekst i wszystkie ilustracje powinny być załączone także w wersji cyfrowej, w rozdzielczości do druku, tj. przynajmniej 300 dpi.
Zgłoszeniu towarzyszy formularz konkursowy. Każdy uczestnik konkursu architektonicznego może nadesłać dowolną liczbę zgłoszeń.

Więcej informacji o konkursie architektonicznym pod adresem: copperconcept.org >>

Autor: KZ
Zdjęcia: materiały prasowe copperconcept.org
Data publikacji: 13.01.2015 17:27

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!