archirama.pl

Konkurs Porta by me

Współczesna architektura wnętrz i hasło „Porta by me” mają zainspirować uczestników konkursu architektonicznego do zaprojektowania innowacyjnego, interesującego rozwiązania, dzielącego bądź zamykającego pomieszczenie mieszkalne

Porta by me: konkurs architektoniczny dla młodych projektantów

Konkurs Porta by me

Fot: www.portabyme.pl

Porta by me to konkurs dla studentów uczelni o profilu technicznym lub artystycznym. Uczestnicy konkursu architektonicznego mają zaprojektować niestandardowe drzwi. Wybór najbardziej interesujących projektów trafi na wystawę pokonkursową, eksponowaną w ramach Arena DESIGN 2015.

Zgłoszenia
Do 12 stycznia 2015 należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.portabyme.pl. Za pomocą formularza nadsyłane są również trzy ilustracje, prezentujące projekt konkursowy. Z nadesłanych w ten sposób projektów jury wyłoni laureatów konkursu architektonicznego.

Nagrody w konkursie architektonicznym
I miejsce – nagroda w wysokości 10 000 PLN
II miejsce – nagroda w wysokości 3 500 PLN
III miejsce – nagroda w wysokości 1 500 PLN

Terminy w konkursie architektonicznym
12 stycznia 2015 – zakończenie rejestracji, nadesłanie projektu w wersji cyfrowej
15 stycznia 2015 – obrady jury I. etapu konkursu
16 stycznia 2015 – przesłanie przez organizatora pocztą elektroniczną uczestnikom wyników I. etapu
10 lutego 2015 – termin nadsyłania przez autorów zakwalifikowanych do drugiego etapu wydrukowanych plansz
17 lutego 2015 – obrady jury, rozstrzygnięcie konkursu, gala i wręczenie nagród

Szczegółowe informacje o konkursie: www.portabyme.pl >>

Zdjęcia: www.portabyme.pl
Data publikacji: 20.10.2014 10:06

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!