Architektura
ARCHITEKTURA
Zgłoszenia do konkursu tylko do 25 marca!

Konkurs na projekt bryły komisariatu Policji!

  • Komentarze

Konkurs na projekt bryły komisariatu Policji!
Fot: materiały prasowe

Został ogłoszony konkurs na projekt bryły siedziby Policji. Jak powinna wyglądać idealna bryła komendy? Odpowiedź znajdziecie w artykule.

W ramach programu standaryzacji komend i komisariatów Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przy udziale warszawskiego oddziału SARP zorganizowało konkurs na bryłę siedziby policji.

Cel konkursu: projekt modelu bryły komendy

Celem konkursu jest uzyskanie modelu bryły komendy policji, która spełni oczekiwania zarówno funkcjonariuszy jak i społeczeństwa. Aby lepiej zobrazować potrzeby oraz jak powinna wyglądać architektura wnętrza komendy, wśród obywateli i pracowników policji została przeprowadzona ankieta na temat idealnego komisariatu.

Jak powinna wyglądać bryła komendy policji?

Projekt bryły powinien uwzględniać elewacje zewnętrzną, architekturę wnętrza oraz tereny przyległe do budynku tak, by spełniały oczekiwania pracowników policji oraz społeczeństwa. Organizatorzy poszukują nowoczesnej bryły, w która zapewni wysoką jakość obsługi obywateli. W projekcie bryły powinny zostać uwzględnione duże i wygodne przestrzenie do pracy dla funkcjonariuszy. Architektura wnętrza powinna być otwarta, czytelna i przyjazna dla obywateli przychodzących na komendę.

Terminarz konkursu

Zgłoszenia można nadsyłać do 25 marca b.r. do godziny 15.00.  Zawiadomienie uczestników, którzy zostali dopuszczeni do konkursu nastąpi 3 kwietnia b.r.  W dniach 22-26 kwietnia odbędzie się jednodniowe seminarium dla uczestników w jednej z komend policji (dokładny termin zostanie podany). Termin złożenia projektów bryły komisariatów upływa 11 czerwca b.r. o godz. 15.00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 czerwca , a wystawa projektów odbędzie się 24 czerwca b.r.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.