archirama.pl

Kosmiczny biurowiec w Warszawie. Biurowiec Business Garden jak ze Star Treka

Business Garden, biurowiec o kosmicznych kształtach w Warszawie zbliża się do końca budowy. Nowy biurowiec kształtami przypomina statek kosmiczny Star Trek. Zobacz biurowiec Business Garden w Warszawie.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Jak pisze Gazeta Wyborcza Warszawa biurowiec powstaje przy ulicy Żwirki i Wigury. Biała elewacja z charakterystycznymi, prostokątnymi oknami przywodzi skojarzenia z modernizmem w stylu architekta Marka Leykama. Łącznie inwestor chce wybudować siedem budynków do 2018 roku. Dwa pierwsze mają zostać ukończone już wkrótce.

>>BIUROWIEC SENATOR W WARSZAWIE

Projekt kompleksu biurowego Business Garden stworzyła znana pracowania architektoniczna JSK architekci. Architekci zadali, aby budynek był możliwie najbardziej ekologiczny i energooszczędny. Oprócz modernistycznych akcentów budynek swoją bryła przywodzi na myśl kosmiczne kształty. W pierwszym z otwieranych budynków znajdą się biura. W drugim elegancki hotel.

>>Więcej na Gazeta Wyborcza Warszawa

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 17.09.2012 14:55

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!