archirama.pl

Lincoln Park. Nowy kompleks biurowy na Okęciu

Na Okęciu powstanie okazały kompleks biurowy. Lincoln Park będzie jednym z najlepiej skomunikowanych kompleksów biurowych w Warszawie. Lincoln Park powstanie nieopodal południowej obwodnicy stolicy i stacji PKP Służewiec.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Jak pisze Gazeta Wyborcza Warszaw Lincoln Park powstanie w pobliżu jednego z największych węzłów drogowych w Warszawie w obszarze Marynarska, 17 Stycznia a Żwirki i Wigury. Szklane biurowce będą sąsiadowały estakadami drogowymi i PKP Służewiec.

Kompleks biurowców będzie składał się łącznie z sześciu nowoczesnych biurowców o wysokości od pięciu do dziewięciu pięter. Projekt kompleksu biurowego powstał w pracowni architektonicznej APA Wojciechowski. Budynki utrzymane są w nowoczesnej architekturze z przewagą szkła na elewacjach.

>>Więcej na Gazeta Wyborcza Warszawa

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 18.09.2012 13:23

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!