archirama.pl

Miesięcznik Architektura z architektoniczny przewodnikiem na Euro 2012

Z prasy. W najnowszym miesięczniku Architektura Architektoniczny przewodnik na Euro 2012. Przeczytaj o stadionach na Euro 2012, zobacz opisy lotnisk i dworców.

Archirama News

Archirama news. Śledzimy najnowsze projekty, realizacje i inwestycje

Fot: materiały prasowe

Miesięcznik Architektura pisze w najnowszym numerze między innymi o architekturze na Euro 2012. To swoisty przewodnik pokazujący architektoniczne przygotowania do piłkarskich Mistrzostw Europy. Autorzy przyglądają się nowym stadionom, dworcom na Euro, hotelom i przestrzeni publicznej. Miesięcznik ocenia koszty i zasadność inwestycji poczynionych na Euro.

Terminale lotnisk w Gdańsku i Wrocławiu

W numerze architektury znajdziemy również materiał na temat nowych terminali lotniczych w Gdańsku i Wrocławiu autorstwa pracowni JSK Architekcie. O planach rozbudowy polskich lotnisk i przestrzeni wokół portów lotniczych pisze dla gazety urbanista Michał Stangel. A projektowaniu nowych portów lotniczych współautor nowego terminala w Lublinie Grzegorz Stiasny.

Ferrari i muzeum marki

W bieżącym numerze znajdziemy również materiał poświęcony muzeum Ferrari we włoskiej Modenie. Pasjonaci architektury będą mogli przeczytać jak o muzealnym kompleksie i tajnikach konstrukcyjnych jego elementów.

Więcej w miesięczniku Architektura

>>Stadiony na Euro 2012 w Google Street View

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 24.05.2012 15:45

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!