archirama.pl

Małe mieszkania. Mikrokawalerki, czyli mieszkania we Wrocławiu. Zobacz 12 metrowe wnętrza mieszkania dla studentów!

Małe mieszkania. Powiódł się eksperyment z małymi wnętrzami mieszkań dla studentów. Mikro mieszkania we Wrocławiu sprzedają się jak świeże bułeczki. Nic dziwnego, architektura wnętrz mikrokawalerek to pełnowartościowe i całkowicie umeblowane mieszkania, a w dodatku kosztują mniej niż 100 tys. pln! Zobaczcie jak będą wyglądać

Starter

Wzorowany na Student Castle w Manchesterze projekt ma przyciągnąć przede wszystkim młodych. Mikroapartamenty o powierzchni od 12 do 27 metrów kwadratowych będą dostępne od marca 2013 roku. Cena najtańszego mieszkania to mniej niż 100 tys. zł

Fot: starter.net.pl

Małe mieszkania. Na małe wnętrza mieszkań we Wrocławiu w inwestycji Starter przeznaczono dawny Hotel Asystenta przy Wybrzeżu. Pasteura. Jak donosi portal Gazeta.pl w inwestycji wszystkich mieszkań dla studentów jest na sprzedaż 153 z czego 53 małe wnętrza znalazły już nowych właścicieli, a kolejne 50 mieszkań dla studentów ma już rezerwację.  

Małe mieszkania - architektura wnętrza mieszkań dla studenta – opóźnienie budowy przez przetargi

Przebudowa obiektu opóźniła się o ponad rok – pierwotnie pierwsi właściciele mieli wprowadzać się do małych wnętrz w styczniu tego roku. Ze względu na problemy z rozstrzygnięciem niektórych przetargów dotyczących samej architektury wnętrza (chodziło o meble i wykończenie) deweloper, Dolnośląskie Inwestycje, przesunął początek budowy mieszkań dla studentów na luty 2013 roku.

Małe mieszkania - mieszkania we Wrocławiu – małe mieszkania na wzór brytyjskiej inwestycji        

Inwestycja Starter to pomysł ma małe mieszkania zainspirowany inwestycją z mieszkaniami dla studentów zwaną Student's Castle w Manchesterze. Mieszkania we Wrocławiu budowane przez Dolnośląskie Inwestycje, będą miały od 12 mkw do około 20 mkw. Architektura wnętrz małych mieszkań będzie całkowicie umeblowana i wykończona. W małych wnętrzach znajdą się zarówno aneks kuchenny wyposażony w lodówkę i dwupalnikową kuchenkę,a tkaże mini łazienka z prysznicem. W najmniejszych mieszkaniach dla studenta zabraknie jedynie pralek. Nie jest to jednak problem, gdyż w budynku będzie część wspólna z pralnią i parkingiem rowerowym. Cena za takie mieszkania dla studenta to ok. 96 tys. zł.

Małe mieszkania – pierwsze mieszkanie dla studentów z szansą na zyskowną inwestycje w przyszłości

Tak małe mieszkanie choć idealne na życie studenckie w dłuższej perspektywie trudno w nim założyć rodzinę i normalnie żyć. Deweloper jednak promuje swoją inwestycję jako mieszkanie dla studenta. Po skończonej edukacji można tak małe wnętrze sprzedać bądź wynajmować kolejnym żakom. Deweloper już zapowiada drugi etap prac i kolejnych – tym razem 500 mieszkań.

Więcej o inwestycji Starter i architketurze wnętrz mieszkań dla studenta znajdziecie tutaj

Zdjęcia: starter.net.pl
Data publikacji: 13.06.2013 16:13

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!