archirama.pl

Młodzi do Łodzi rejestracja trwa! Nie przegapcie jednego z najważniejszych wydarzeń skierowanych do młodych architektów

Już za kilka dni – dokładnie 7 kwietnia - mija termin rejestracji na trzecią edycję warsztatów dla młodych architektów Młodzi do Łodzi 2013. Sprawdźcie jakie należy spełnić kryteria, aby zakwalifikować się do udziału w wydarzeniu

Młodzi do Łodzi rejestracja trwa! Nie przegapcie jednego z najważniejszych wydarzeń skierowanych do młodych architektów
Fot: materiały prasowe

Młodzi do Łodzi 2013 to trzecie ogólnopolskie konfrontacje młodych architektów. Wydarzenie organizowane przez miesięcznik Architektura-murator ma na celu integrację środowiska oraz znalezienie odpowiedzi na wiele istotnych pytań dotyczących architektów oraz architektury.

Młodzi do Łodzi – jakie kryteria muszą spełnić architekci

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim uczestnik do dnia rozpoczęcia wydarzenia Młodzi do Łodzi 2013 nie może mieć ukończonego 40 roku życia. Do rejestracji w ogólnopolskich konfrontacjach Młodzi do Łodzi zaproszeni są: dyplomowani architekci, czyli absolwenci wydziałów architektury, właściciele, współwłaściciele bądź partnerzy w pracowniach architektonicznych, projektanci zatrudnieni w biurach architektonicznych, a także freelancerzy, pracownicy naukowo-dydaktyczni i architekci pracujący w urzędach.

Kolejny warunkiem  jest wypełnienie ankiety dostępnej na stronie Młodzidołodzi.pl, a także uiszczenie opłaty w wysokości 160 pln (która pokryje koszty materiałów konferencyjnych i druk plansz) oraz przesłanie (drogą elektroniczną) dwóch plansz wykonanych dowolna techniką, ale zgodnie z zaproponowanym przez organizatora projektem graficznym. Na jednej należy zaprezentować sposób pracy danej pracowni. Druga zaś to odpowiedź na pytanie „architektura – mój cel?” z hasłową odpowiedzią na pytanie czym jest dla mnie architektura. Ostatnim warunkiem jest przygotowanie trzyminutowej autoprezentacji, która architekci przedstawią w trakcie spotkania.

Młodzi do Łodzi terminy wydarzenia organizowanego przez miesięcznik Architektura-murator

Młodzi do Łodzi 2013 odbędą się w dniach 17 – 19 maja br. Termin rejestracji upływa 7 kwietnia br lub w momencie wyczerpania miejsc. Szczegółowe informacje, plan spotkań oraz formularze rejestracyjne znajdują się na stronie Mlodzidolodzi.pl

 

Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 3.04.2013 15:29

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!