Architektura
ARCHITEKTURA

Muzeum Sztuki Nowoczesnej: dokąd zmierza współczesna architektura?

  • Komentarze

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, wernisaż wystawy "Kolekcja Architektury-murator"

Muzeum Sztuki Nowoczesnej (MSN), Kolekcja Architektury-murator, makiety 

Fot: Marcin Czechowicz

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie i miesięcznik „Architektura-murator” zapraszają na ostatnie spotkanie towarzyszące wystawie „Kolekcja...”. W MSN do 12 oglądać można bryły najlepszych polskich budynków

Architektura współczesna w MSN

Prezentowana w Muzeum Sztuki Nowoczesnej „Kolekcja „Architektury-murator” to zbiór makiet znanych i wysoko cenionych brył budynków i przestrzeni publicznych. Wszystkie obiekty zostały zrealizowane w Polsce w ostatnim ćwierćwieczu i zaprezentowane w miesięczniku „Architektura-murator”. Są wśród nich między innymi Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Nowe Muzeum Śląskie, Muzeum Kantora w Krakowie i stadion PGE Arena w Gdańsku. Wystawa trwa do 12 listopada 2014. Ostatnim z wydarzeń towarzyszących wystawie jest dyskusja pod hasłem „Dokąd zmierza architektura”?

Debata rozpocznie się 11 grudnia o godz. 17.00. Wprowadzający wykład pod tytułem „Architektura dla kultury” wygłosi Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Małgorzata Omilanowska, dyskusję poprowadzą Ewa P. Porębska i Grzegorz Stiasny. W programie znalazła się też prezentacja na temat integracji systemów instalacyjnych, „Nowoczesny dom...”.

Dokąd zmierza architektura? Spotkanie dyskusyjne w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
11 grudnia 2014, godz. 17.00
Miejsce: audytorium Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, ul. Pańska 3do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.