archirama.pl

Na Euro 2012 RONALDO I DRUŻYNA PORTUGALII zamieszkają w Opalenicy. Zobacz hotel dla Ronaldo

Gdzie na Euro 2012 zamieszkają Portugalczycy? Piłkarska drużyna Portugalii ze słynnym Christiano Ronaldo w składzie w czasie Euro 2012 będą mieszkać w Opalenicy. Hotel Remes już przygotowuje się na przyjazd sławnego piłkarza. Zobacz w jakich wnętrzach będzie mieszkał podczas Euro Christiano Ronaldo. [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Ronaldo zamieszka w Hotelu Remes w Opalenicy

W Hotelu Remes w Opalenicy podczas Euro 2012 zatrzyma się Christiano Ronaldo i drużyna Portugalii

Fot: materiały prasowe

Jak pisze „Gazeta Lubuska” na stadionie Promienia, gdzie będzie ćwiczył Christiano Ronaldo i drużyna Portugalii przed meczami Euro 2012 trawa musi mieć wysokość dokładnie 23 milimetrów. Na przyjazd sławnego piłkarza zarezerwowano cały hotel Remes. Na piłkarzy czeka 58 apartamentów.

>>Stadiony na Euro 2012 w Google Street View

Hotel zabezpieczył się już od strony designerskiej. Jak pisze gazeta w hotelu już od wejścia w oczy rzucają się piłki. Za szybą koło recepcji. Można je kupić za 200 zł. Inne gadżety jak kubki z napisem Euro 2012 za 35 zł. Na ścianach artystyczne elementy sportowe. A oto rzeźba z piłką w męskiej ubikacji. I tabliczka wskazująca, jak trafić do centrum konferencyjnego i restauracji Real Madrit.

Patrząc na Hotel Remes – tymczasową kwaterę Christiano Ronaldo podczas Euro 2012 – to duża budowla stylizowana na rustykalną gospodę. Elewacja bez zbędnej ornamentyki pomalowana jest na biały kolor. Dach wieńczący budynek wykonany jest z tradycyjnej strzechy. Obok hotelu znajduje się boisko treningowe z niewielką trybuną. Czy drużynie Portugali i Ronaldo przypadnie do gustu?

>>Zobacz nowy dom Cristiano Ronaldo! Projektu najlepszego architekta w Portugalii

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 30.05.2012 11:01

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!