„Newsletter archiramy. Co tydzień najświeższe i najciekawsze
wiadomości ze świata architektury i dizajnu w Twojej
skrzynce mailowej”.

Architektura
ARCHITEKTURA

Najpiękniejsze budynki energooszczędne na Kujawach i Pomorzu

  • Komentarze

Konkurs architektoniczny Architektura z Energią

Architektura z Energią 2014. Konkurs architektoniczny

Fot: materiały prasowe SARP

SARP ogłosił konkurs architektoniczny na najpiękniejszy przykład współczesnej architektury energooszczędnej oddany do użytku w roku 2014 w województwie kujawsko-pomorskim

Konkurs architektoniczny Architektura z energią

W otwartym, jednoetapowym konkursie architektonicznym mogą brać udział obiekty oddane do użytku w roku
2014 w województwie kujawsko-pomorskim. Bryły domów powinny łączyć wartość estetyczną z niewielkim zużyciem energii. Wśród rozwiązań mających wpływ na energooszczędność obiektu jest także wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.
Nagrody zostaną przyznawane w czterech kategoriach konkursowych: budownictwo mieszkaniowe jedno- i wielorodzinne, budynki użyteczności publicznej oraz budownictwo przemysłowe.

Uczestnikami konkursu mogą być inwestorzy, projektanci lub wykonawcy energooszczędnych obiektów.
Wniosek o zakwalifikowanie pracy do konkursu architektonicznego należy nadesłać drogą elektroniczną w
formacie pdf oraz w formie edytowalnej na adres e-mail aze2014@sarp.org.pl, albo nagrać na płytę CD i dostarczyć do siedziby SARP O/Bydgoszcz, na adres ul. Niedźwiedzia 7/1, 85-103 Bydgoszcz nie później niż do dnia 11 maja 2015 do godz. 19.00.
 Sąd konkursowy przyzna nagrodę dla jednego obiektu w każdej kategorii konkursowej. Laureaci otrzymają pamiątkową statuetkę i dyplom. Nagrody zostaną wręczone na gali finałowej konkursu architektonicznego 27 maja 2015.

do góry
uaktualnij licznik
Miesięcznik architektura
W numerze 04/2017:
  • Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku
  • Aparthotel Lwowska 1 w Krakowie
  • Węzeł przesiadkowy w Solcu Kujawskim
  • Apartamenty LEA 251 w Krakowie
  • więcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.