archirama.pl

Narty w Zakopanem. Rusza budowa kurortu Nosalowy Dwór

Zakopane niebawem wzbogaci się o kolejny obiekt turystyczny - kurort Nosalowy Dwór. Budynek condo hotelu zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Narciarskiego Nosal i Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Nosalowy Dwór

Zakopane niebawem wzbogaci się o kolejny obiekt turystyczny - Rezydencja Nosalowy Dwór. Budynek condo hotelu zlokalizowany będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Narciarskiego Nosal i Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Fot: materiały prasowe

Nowy hotel będzie usytuowany będzie w sąsiedztwie innych hoteli należących do spółki Nosalowy Dwór– Hotelu Nosalowy Dwór i Hotelu Grand Nosalowy Dwór.

Pokoje dla inwestorów

Będzie to pierwsza inwestycja tego typu w regionie Tatr. Spółka wybuduje apartamenty, które wystawi na sprzedaż. Inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup, będą mogli liczyć na stały zysk z wynajmu pokoi oraz możliwość luksusowych wakacji w wybranych terminach. Obok nowego hotelu planowane są dalsze inwestycje w rozbudowę struktury rekreacyjnej, w skład której wejdą: korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, mini pole golfowe, amfiteatr, ścieżki spacerowe i joggingowe, ścianka wspinaczkowa, szałas góralski w otoczeniu stawu, a nawet park linowy. Przez cały rok będzie czynne znajdujące się przy hotelu lądowisko dla helikopterów.

W Condo Hotel Nosalowy Dwór znajdzie się 158 apartamentów o powierzchni od 25 do 50 metrów kwadratowych. Z hotelem Grand Nosalowy Dwór połączy go przeszklony łącznik. Pod Nosalowym Dworem znajdzie się dwupoziomowy garaż na 70 miejsc parkingowych.

Autor: mjc
Zdjęcia: materiały prasowe
Data publikacji: 28.11.2012 16:47

Dział Architektura wprowadzi Cię w wyjątkowy świat budynków oraz rozwiązań architektonicznych. Architektura w Polsce i na świecie. Dowiesz się, jakie inwestycje architektoniczne planowane są w rodzimych miastach. Dział Architektura przybliży Ci obrazy poszczególnych miast kraju oraz świata. To tu znajdują się aktualności związane z lokalizacją obiektów sportowych oraz ich konstrukcją. Specjaliści z działu Architektura zwrócą uwagę na niecodzienne budowle, bryły architektoniczne oraz funkcjonalne rozwiązania. Możesz znaleźć tu również ekskluzywne budowle: architektura, która na pewno zwróci Twoją uwagę. W dziale Architektura znajdziesz znajdziesz informacje na temat architektów, biur projektowych, najnowszych realizacji, a także ajniki aranżacji ogrodu, aby przykuwał uwagę przybywających gości. Możesz liczyć także na przegląd zabytków, które być może wskażą Ci kierunek wakacyjnych eskapad. Zajrzyj do działu Architektura, a na pewno nie pożałujesz!